Възможност за всеки.

atanasow

New Member
Пиша Ви относно много мащабен национален проект. Партнирам си с немска компания, която предстои да разпредели голям пазарен дял в Европа. Компания която до момента има над 53 000 потребителя.Като една от най-иновативниите компании в България, ние се стремим да мислим и действаме в международни мащаби. В момента засилваме позициите си на местния пазар, а скоро и на Европейско ниво в 12 държави като Турция, Кипър, Гърция, Сърбия, Румъния, Унгария, Германия, Италия, Испания, Великобритания, Холандия и Франция. Благодарение на този стремеж, ние даваме възможност за развитие на всеки, който иска да расте заедно с нас и който споделя ценностите ни.Работя с хора които получават 5 цифрени суми месечно.В момента се изгражда екипът на компанията. Ако вие сте отворени за нови възможности и екипна работа моля да се свържете с мен на телефон: 0892 603 302 или скайп: mart1nsk1
 
От: Възможност за всеки.

Европейско ниво :shock: :lol:
Пиша Ви относно много мащабен национален проект. Партнирам си с немска компания, която предстои да разпредели голям пазарен дял в Европа. Компания която до момента има над 53 000 потребителя.Като една от най-иновативниите компании в България, ние се стремим да мислим и действаме в международни мащаби. В момента засилваме позициите си на местния пазар, а скоро и на Европейско ниво в 12 държави като Турция, Кипър, Гърция, Сърбия, Румъния, Унгария, Германия, Италия, Испания, Великобритания, Холандия и Франция. Благодарение на този стремеж, ние даваме възможност за развитие на всеки, който иска да расте заедно с нас и който споделя ценностите ни.Работя с хора които получават 5 цифрени суми месечно.В момента се изгражда екипът на компанията. Ако вие сте отворени за нови възможности и екипна работа моля да се свържете с мен на телефон: 0892 603 302 или скайп: mart1nsk1
 
От: Възможност за всеки.

Коя е компанията каква е нейната дейност? Защо сте толкова потаен?
 
От: Възможност за всеки.

atanasow - ти като представител на тази компания в България ли се явяваш? Питам, защото не можеш да напишеш една оферта, едно представяне като хората, а си тръгнал бизнес да правиш, богат да ставаш, че и работа предлагаш?!
 
От: Възможност за всеки.

Не съм потаен. За повече информация моля да ме потърсите на посочения телефон или скайп. От гр. Пловдив съм често пътувам до София ако някой желае може да направим и лична среща също.
 
От: Възможност за всеки.

Ако ти можеш да го напишеш по-добре от мен ще се радвам тогава да работим заедно. Надявам се да открия тук хора, които действително са амбициозни и по-добри от мен
 
От: Възможност за всеки.

Само, не разбрахме какво ще се работи?
 
От: Възможност за всеки.

Охооо, Пловдив! Този град започва да си гради образ на инкубатор за съвременните MLM пирамиди. Та коя е тази "транснационална компания", предлагаща 5-цифрени суми месечно на сульо и пульо и чието име в същото време е тайна?! Аз залагам 10 стотинки, че става въпрос за Amway.
 
От: Възможност за всеки.

Само, не разбрахме какво ще се работи?
Абе важното е да си амбициозен, какво те вълнува работата :) :D
Ако не дадеш малко повече информация относно "тази работа" просто те слагам в графата поредния "минаващ" и "неуспял" ;)
 
От: Възможност за всеки.

Охооо, Пловдив! Този град започва да си гради образ на инкубатор за съвременните MLM пирамиди. Та коя е тази "транснационална компания", предлагаща 5-цифрени суми месечно на сульо и пульо и чието име в същото време е тайна?! Аз залагам 10 стотинки, че става въпрос за Amway.

нипузнъ - http://www.atanasow.saveway.de/page/about

мартински, тъз трансексуална, тъй де транснационална компания в коят си попаднал да не е на принципа купи си бизнес пакет, че да можеш да продаваш бизнес пакети щот тва си смърди на пирамиди, фараони и балъци за мильони
 
От: Възможност за всеки.

Какво дефинирате под "пирамида" ? И до колко изобщо сте информирани за самата компания ? нека ви кажа няколко факта ... Компанията е на 4г. какво е постигнала за това време?
1. 0 Търговски обекта - над 1800 Търговски обекта
2. 2 клиента - над 53 000 клиента
3. 7000 БП
4. Нова платформа на принципа на груповото пазаруване където отстъпките са от 30 до 80 %
5. в Топ 10 на данъкоплатците за 2013г. в гр. Пловдив
6. Данъчно , счетоводно и правно издържана software и hardware platform.
7. Над 21 милиона лева капитал за тези 4 години.
8. Над 3 милиона са изплатени към своите клиенти потребители.
9. Над 12,5 милиона лв. на своите БП.
 
От: Възможност за всеки.

Поне си направете труда преди да коментирате да чуете за какво става въпрос после преценете дали това е за вас :) така или иначе ще се развие в Европа в тези държави и други със вас или без вас ? Щом е по-добре за вас да работите за други хора ( все пак трябва да има и такива хора ) дори за себе си но колко % ви е шанса да успеете в даден бизнес ? Друго искам да ви попитам щом наричате компанията по някакъв начин вие може ли да кажете за шефовете си че са честни към вас и ви плащат осигуровки на заплатата която взимате ? да приемем че вие сте си шеф .. нима сте честни към персонала си или се опитвате да минате по - тънко винаги ? ..
 
От: Възможност за всеки.

Първоначално обаче не казва коя е компанията :lol:

Химн:
[video=youtube;u_zlS468g_o]https://www.youtube.com/watch?v=u_zlS468g_o[/video]
 
Re: От: Възможност за всеки.

грешка....

Няма грешка. Всичкото, мало и гоуемо сме поканени на голямото забогатяване. Пич, направи едно представяне тук и ако има интерес, ще ти пишат хората. Иначе освен, че изглежда потайно, звучи и баламски. ;)
 

Горе