Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

MartinHR

Member
Здравейте,
Пиша от известно врме в един български форум, имам много сериозни подозрения че този форум се опитва да ме хакне!
Това което си мисля е че е много възможно SSL сертификата да съдържа нещо като троянски кон.
Малко пояснение сайта си е техен правен е от програмисти за тях и не използва CMS форуми и подобни неща.
И второ собствениците на този сайт/форум имат много кинти и могат да наемат необходимите хора за да измислят някоя простотия.
Вие какво мислите това възможно ли е????? 8)
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Кои е форума?
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

не искам за сега да го казавам ще изчакам да видя какви мнения ще се напишат
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Ами ако няколко човека които разбират го погледнат по лесно може да се установи ако има злоупотреба...
Аз лично не знам за Custom български форум...
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Кое да ти хакне.... личния компютър с досиетат от Панама ли? В коя точно част на ssl публичния сертификат намери злонамерен щам??? Криптографията ясна ли ти е като алторитъм на действие?
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Форума е investor.bg
Има ли причина да ми желаят лошото, има писал съм там много неща за едни фирми които после се оказа че са главните рекламодатели на този форум?
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Форума е investor.bg
Има ли причина да ми желаят лошото, има писал съм там много неща за едни фирми които после се оказа че са главните рекламодатели на този форум?

Първо форума не е Custom, a e "орязан" vBulletin.
Второ аз не виждам да се ползва SSL, но и не съм регистриран, може да е само за регистрирани.
Трето в сертификата, няма как да сложиш вирус.
Четвърто - каквото и да направиш, то ще е валидно за всичко потребители, няма как да се направи конкретно на теб.
Пето - Ако нещо си засегнал интересите на техните рекламодатели, много по лесно ще е да ти изтрият постовете и да ти сложат един бан, отколкото това дето си ги мислиш...
И последно - ако имаш съмнения за вирус, не е невъзможно да имаш, но тои едва ли ще е дошъл от онзи форум...
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Форума е investor.bg
Има ли причина да ми желаят лошото, има писал съм там много неща за едни фирми които после се оказа че са главните рекламодатели на този форум?

Не знам с какви субстанции си прекалил, но те моля да се върнеш на земята!
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Става дума за това че там водя една война срещу мафията на бързите кредити и искам ако може някой да ми помага а не да ме обиждате
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Става дума за това че там водя една война срещу мафията на бързите кредити и искам ако може някой да ми помага а не да ме обиждате

Бърз кредит се взема по желание, а не с пистолет на челото. Защо я водиш тази война, след като записването в армията е пожелание
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

не е така все повече умни и образовани хора им се случва понякога в живота да им трябват пари и да станат жертва на фирми за бързи кредити

Не си мисли че жертви на фирми за бързи кредити стават неграмотници и роми има и такива но и всякави други.
Ако спешно ти трябват пари за операция на твой близък теглиш бърз кредит и след няколко месеца започваш да разбираш в какво всъщност си се забъркал....
На всеки може да се случи....
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

не е така все повече умни и образовани хора им се случва понякога в живота да им трябват пари и да станат жертва на фирми за бързи кредити

Не си мисли че жертви на фирми за бързи кредити стават неграмотници и роми има и такива но и всякави други.
Ако спешно ти трябват пари за операция на твой близък теглиш бърз кредит и след няколко месеца започваш да разбираш в какво всъщност си се забъркал....
На всеки може да се случи....
Може разбира се, някои от по-горе са замесени с тези фирми и затова се мъчат да те убедят, че няма как.
Няма да посочвам точно кои са....
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

не е така все повече умни и образовани хора им се случва понякога в живота да им трябват пари и да станат жертва на фирми за бързи кредити

Не си мисли че жертви на фирми за бързи кредити стават неграмотници и роми има и такива но и всякави други.
Ако спешно ти трябват пари за операция на твой близък теглиш бърз кредит и след няколко месеца започваш да разбираш в какво всъщност си се забъркал....
На всеки може да се случи....

Не си прав. Ако повечето от Вас се научат за какво служи допълнителното здравно осигуряване и здравната застраховка, ще разбереш, че срещу сума по-малка от 50 лв на месец ще можеш да се оперираш цивилизовано в частна клиника с избор на екип и необходимите консумативи, без да си залагаш главата на дървения пън. И като съпоставиш 600 лв на година, с 600 лв лихва за по малко от 2 месеца ще разбереш, че хората не са толкова умни и образовани и нямат елементарна финансова култура.
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Прав си донякъде за това дето пишеш
Но не може всеки да е спец по всички
не може всеки да разбира от финанси медицина коли търговия и т.н.
Винаги ще има измамници те няма са свършат никога винаги ще има лихвари
Работата не държавата е да създаде такива закони и институциите да се вършат така работата че да предпазвах нормалните хора от престъпниците
 
От: Възможно ли е SSL сертификат да съдържа вирус ???

Знам и аз съм виждал хора от този форум които рекламираха фирми за бързи кредити преди години
но кво да се прави всяко стадо си има мърша
 

Горе