Възстановяне на изтрито съдържание

article

New Member
Здравейте, не съм сигурна, че мястото на темата ми е тук. Става въпрос за възстановяване на текст в Wordpress, който не е бил запазен. Случаят е следният - мишката ми маркира сама и изтри текста, докато го пишех. Тъй материалът е над 4000 думи, търся начин да го възстановя. Няма резервно копие в Wordpress. В архива с отворените страници също не излиза. Там ми показва единствено празното поле след изтриването на текста.
Ако някой може да помогне, ще съм много благодарна! Благодаря предварително!
 
От: Възстановяне на изтрито съдържание

Напиши го наново. И следващия път ще знаеш, че текста периодично трябва да се запазва.
 
От: Възстановяне на изтрито съдържание

Здравейте, не съм сигурна, че мястото на темата ми е тук. Става въпрос за възстановяване на текст в Wordpress, който не е бил запазен. Случаят е следният - мишката ми маркира сама и изтри текста, докато го пишех. Тъй материалът е над 4000 думи, търся начин да го възстановя. Няма резервно копие в Wordpress. В архива с отворените страници също не излиза. Там ми показва единствено празното поле след изтриването на текста.
Ако някой може да помогне, ще съм много благодарна! Благодаря предварително!

Докато си на екрана с празната публикация натисни Ctrl + Z.
 
Последно редактирано:
От: Възстановяне на изтрито съдържание

Кофти случка като цяло, ако си излязла от филда, няма да може с ctrl+z, иначе и аз съм си патил от разни истории на ЕВН, особено с персонален компютър, а не лаптоп, където няма да спре устройството ако прекъсне електричеството.

Попринцип дали нямаше ауто драфт уп-то? не съм сигурен де, мисля че нямаше, а може и да има, провери тук, ако няма нищо значи пиеш една студена вода - site.com/wp-admin/edit.php
 

Горе