Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

helpbg

New Member
Здравейте искам да ви попитам колко време след като в история на плащене, че Плащането е в процес ще ми се изпише, че плащането е готово и да си взема кода и да си изтегля парите.

Онзи ден във вторник към 18-19 часа ми дойде, че плащането е в процес.

Дали днес до 4 часа ще е вече платено, че банките работят до 5 да мога да си взема парите, че утре почиват а иначе чак до понеделник ще чакам :shock::shock::shock:
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Не искам да те плаша, но след днес следващия работен ден е 7 май!
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

е тва е баси уЖаса ....
на 4-ти Май поне предполагам, че ще работят ???

А пък дано до някой час пуснат, че е платено и да ходя бързо да взимам кинти
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Няма да стане.

Ваканция от 6 дни ще има между официалните празници 1 май и 6 май (Гергьовден). На утрешното си заседание правителството ще обяви 4 май (понеделник) и 5 май (вторник) за почивни, съобщи пресслужбата на кабинета. Те ще се отработват на 25 април (събота) и 9 май (събота).
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

добре де въпроса ми беше колко трае това "Плащането в процес" ???
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Аз пък заявявам, че такова нещо като "Гъгъл" чувам за пръв път! А това "Въпорс" ми се струва няква чуждица... От английски ли е?
Казаха ти го - следващият работен ден е 7 май! Примири се!
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

еха ако до 16 часа бъде платено ще съм много радостен :p
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Браво на вас при мен работиха всички до 5 часа :((((((

утре няма ли да работят клоновете на western union ???

В понеделник според мен ще работят банките ?
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

И аз стискам палците поне клоновете на WU да работят че не ми се чака а съм ги замислил още от миналият месец тези пари....
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Браво на вас при мен работиха всички до 5 часа :((((((

утре няма ли да работят клоновете на western union ???

В понеделник според мен ще работят банките ?

официални празници са - кви банки ще работят

евентуално разни бюра на уестърн юниън до които не бих припарил
 
От: От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

официални празници са - кви банки ще работят

евентуално разни бюра на уестърн юниън до които не бих припарил


Ае стига глупости, даже ти ги дават с по-голям курс от банките с 1-2 стотинки. Банките ми искат телефон, факс, GSM, кога на приятелката ми е дошло последно и т.н. Докато при легалните посредници става за секунди само с даването на лична карта и без допълнителни въпроси които затормозяват всеки.Единствената причина заради която отивам да си взема В ДОЛАРИ парите от банка-посредник, когато има промоция на шапки и такива простотии от банката. След това в WU бюрото ги сменям за секунди с по-висок курс от колктоо тия кужедери банките. Стига не попаднеш на някой псевдо представител, провери преди това в официалният сайт на WU дали наистина е лицензиран и така ти гарантирам че няма да имаш проблем.

Сори че пропускам запитайки но копчето е мега брутално счупено и изисква мега много държане :>
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Bitex трябва да пусне един сайт за правописа и въобще за правилното писане.... "Кужедери!!! Запитайка, точка!" :D :D :D
 
От: Въпорс за Гъгъл - Western Union ???

Чакай де, а имаш ли написано в акаунта ИЗВЪРШЕНО ПЛАЩАНЕ или само ПЛАЩАНЕ В ПРОЦЕС ?
 

Горе