Въпроса за теглене от Paypal

klizmar4e

Member
Здравейте приятели,
Преди три дни пуснах да се тегли една сума от Пайпал към Картата ми която е Виса от Пиреос Банк и от вчера в статуса на транзакцията в Пайпал пише, че транзакцията е завършена, но парите все още ги няма.
Та въпроса ми е има ли след това допълнително забавяне или трябва ли да направя аз нещо?

Това ми е първото теглене от там и ми е малко притеснено за сумата.
Благодаря предварително.

Поздрави,
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Здравейте приятели,
Преди три дни пуснах да се тегли една сума от Пайпал към Картата ми която е Виса от Пиреос Банк и от вчера в статуса на транзакцията в Пайпал пише, че транзакцията е завършена, но парите все още ги няма.
Та въпроса ми е има ли след това допълнително забавяне или трябва ли да направя аз нещо?

Това ми е първото теглене от там и ми е малко притеснено за сумата.
Благодаря предварително.

Поздрави,

Обикновено идват след 2-3 работни дни. Днес е Сряда. Ако си ги наредил през уикенда, те са пратени Понеделник. Най-добре, утре отиди до банката и виж дали са там. По-добрият вариант е, ако може да си следиш онлайн движението по сметката или чрез смс, ел. поща и т.н. Ще ти пести време да ходиш до банката. Щом си ги наредил ще дойдат. :)
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Имам банкиране.Въпроса е, че четох други теми и пишеше за някакви картови сметки от което нямам и понятие.
В банкирането имам:
Сметки XXXX BGN
Открити сметки 1 XXXX BGN
Дебитни карти 1 0,00 BGN

Предполагам, че парите трябва да се покажат при Дебитните Карти, а не при сметките.

Гледам за сега няма нищо, но щом трябват 3 дена след това още ме по успокой малко, защото пайпал вчера изкара статус завършено и не знаех, че в БГ се бавят още.

Благодаря.
 
Re: От: Въпроса за теглене от Paypal

Имам банкиране.Въпроса е, че четох други теми и пишеше за някакви картови сметки от което нямам и понятие.
В банкирането имам:
Сметки XXXX BGN
Открити сметки 1 XXXX BGN
Дебитни карти 1 0,00 BGN

Предполагам, че парите трябва да се покажат при Дебитните Карти, а не при сметките.

Гледам за сега няма нищо, но щом трябват 3 дена след това още ме по успокой малко, защото пайпал вчера изкара статус завършено и не знаех, че в БГ се бавят още.

Благодаря.

Нещо май не си много наясно. Парите ще се появят на сметката, на която си регистрирал картата в Пейпал. Другото, което е да чакаш до петък, ако не дойдат, значи нещо си объркал я при регистрация .....
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Определено не съм наясно с пайпал-а .Разбрах за какво става въпрос :) Ще се чака, ако не ще драсна на Пайпал-а.
Няма как да съм объркал при положение, че е verified.

Благодаря за помоща.
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Не разчитай на драскане в ПейПал за помощ при проблем, почти всеки ще ти каже че съпорта им много куца . В Лондон с карта от Барклис ми отне 4 дни. А ако решиш да пишеш знай че отговорите им идват като въпроси а докато зададеш новите си въпроси се търкула една седмица през която парите ти ще са вече прехвърлени. Аз още си чакам отговор на второто запитване по проблем с инстант разплащанията в иБей
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Аз така и не разбрах, как да си изтегля парите от пей-пал.. Страх ме е нещо да не объркам, някой може ли да помогне?
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Аз така и не разбрах, как да си изтегля парите от пей-пал.. Страх ме е нещо да не объркам, някой може ли да помогне?

Ей, ама не се научихте да ползвате и YouTube за търсене. :)

Ето братът индиец обяснява.

[video=youtube;oYzJoBoU-FU]http://www.youtube.com/watch?v=oYzJoBoU-FU[/video]
 
От: Въпроса за теглене от Paypal

Парите туко що пристигнаха :) Благодаря на всички за отделеното време и помощ.

Може да заключите темата.
 

Горе