Въпроси за PayPal

wpachow

New Member
Здравейте имам доста въпроси за Пейпал понеже скоро ми се налага получаване и изпращане на $$$$ цифрени суми ето ги въпросите ми:
1.Какви са максималните суми (дневни) за теглене от пайпал към дебитна карта(или банкова сметка)
2.С кой тип програма да бъда за получаване и изпращане на тези големи суми Премиер или Бизнес план???
3.Искам да знам какви документи трябва да подготвя и за личната ми карта мога ли да закрия ЕГН-то си да не го давам или им трябва
4.Коя банка е най-добра за получаване в интернет,от пайпал,която да не ви прави проблеми и да не отказва плащания от пайпал към картата(или банковата сметка)
5.Кое е по добре дебитна карта или банкова сметка,с кое ще си имам най малко главоболия
6.Ще си правя скоро сметка банкова в Алианц Банк и ще ги запитам дали мога да получавам от пайпал,и дали ще имам проблем с това.Как мислите да го задам ли този въпрос или е излишен...да не ми напраят проблем само...?
7.КОлко е минимума за получаване и изпращане на $ на ден,а на месец?

П.С. След като станат работите съм готов да звъня на Пайпал всеки път когато ще си тегля парите с това ще мога ли да избегна блокиране на картата и излишно търсене от къде са тия пари,защо такава активност в акоунта,дъра бъра....
Другите въпроси не съм ги измислил но ако има нещо ще питам


П.С.С. Моля предържайте се към темата без излишни писания понеже този пост цели да помага на други като мен!Благодаря!!!
 
От: Въпроси за PayPal

Прочети другите подобни писания за да няма излишни теми!
Аз съм от Алианц.
 
От: Въпроси за PayPal

и доволен ли си получаваш ли си парите имал ли си проблеми
 
От: Въпроси за PayPal

да, доволен съм. получавам парите в 7 дневен срок.
 
От: Въпроси за PayPal

добре ами как става $ -лев сайта ти праща и банката ти ги оравнява ли как?!?!
 
От: Въпроси за PayPal

ако сметката ти е левова банката ти купува доларите по курса за деня и получаваш левове.
 
От: Въпроси за PayPal

КОлко е минимума за получаване и изпращане на $ на ден,а на месец?
 
От: Въпроси за PayPal

Чети в PayPal. Не помня всичко.
За получаване в банката лимит няма. Ако изпратиш няколко милиона получаваш поздравителна картичка за нова година, като ВИП клиент.:D
 
От: Въпроси за PayPal

Та и аз да попитам ся имам няколко $ в paypal ако не ги тегля и си стоят там да речем (чакам нови $ затова) ще удържат ли нещо от тях или до стотинка си стоят?:wink:
 
От: Въпроси за PayPal

не , не удържат нищо нямат седмични месечни или годишни такси имат само такса пращане от пайпал към дебитна карта (за други такси нз още)
 
От: Въпроси за PayPal

Благодаря :) това е добре, а колко % удържат при превеждане към дебитна карта?
 
От: Въпроси за PayPal

некви % 3-4% от сумата която пращаш доколкото помня ,трябва да погледнеш най долу в пайпал страницата има FEES цъкаш на него и четеш ;)
 
От: Въпроси за PayPal

ходих днес до банката да си видя верификационния код НиЩо harkon ти как го извади какво поиска на банката за да видиш този код мен ми извъртяха монитора и пишеше теглене чужбина (или нещо от сорта) 2.95 нямаше никъде номер нищо ПОМОЩ!!!!
 
От: Въпроси за PayPal

ходих днес до банката да си видя верификационния код НиЩо harkon ти как го извади какво поиска на банката за да видиш този код мен ми извъртяха монитора и пишеше теглене чужбина (или нещо от сорта) 2.95 нямаше никъде номер нищо ПОМОЩ!!!!
Поискай извлечения на транзакцийте и ще го видиш... Просто няма начин да ти казват, че го няма или не се вижда, щом се вижда превода на парите от 3 лева, ще го има и кода, просто искай извлечението, а не гъската да гледа в монитора и да вика:''Няма го'' то това е най-лесно, щом и аз съм си имал ядове с такива гъски,После ще ти върнат тези 3 лева , като въведеш кода
 
От: Въпроси за PayPal

ходих днес до банката да си видя верификационния код НиЩо harkon ти как го извади какво поиска на банката за да видиш този код мен ми извъртяха монитора и пишеше теглене чужбина (или нещо от сорта) 2.95 нямаше никъде номер нищо ПОМОЩ!!!!
Аз го получих от друга банка, но няма значение това. Принципа е същия. Изкарай разпечатка на движенията на сметката, която обслужва картата. Ако го няма в разпечатката и си сигурен, че това е транзакцията за таксата от PayPal, поискай да те свържат с Картов център или сам им се обади. Те със сигурност знаят. Някои от колегите на гише за жалост още не са чували за PayPal.
Заяви си и интернет банкиране- безплатно е, а е много удобно.
 
От: Въпроси за PayPal

така получих го всичко ок(само съм пуснал в пейпал верификация и кода съм го въвел)трябва ли да пратя некви други документи за да нямам проблеми и да си тегля всяка седмица сумичките си


П.С. искам да регистрирам в пейпал банкова сметка но пише
Country:United States и немога да го сменям какво да направя...байДуей ако ми ги преведат на дебитната карта мога ли да си ги вадя от банката не от банкомат (по добре ми е банков акоунт да въведа но плс кажете как)
 
От: Въпроси за PayPal

Здравейте, искам да попитам имам два акаунта в пейпал втория е върху името на брат ми и в двата имам $$$ и съответно искам парите в акаунт 2 да ги прехвърля в акаунт 1, може ли някой да ми каже как ще стане това и дали се удържа нещо от парите?
 

Горе