Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хахах :D тоя пост ме кара да се смея :D Така първо ще започна с уроците. Всеки един дизайнер както и девелопър трябва да знае английски език на минимално ниво(даже на много места искат английски на средно ниво). Има уроци на английски вярно е, но какъв е проблема след като е обяснено всичко. Искаш 3 причини:
-1) всички уроци са подбрани
- 2) избягване на излишно търсене в интернет
- 3) скоро ще има авторски уроци
и още много...
Така относно сайтове с грозни дизайни за уроци ще почна с uroci.net, не ми се изброяват повече мисля, че няма смисъл.
Не се правя на "ВИЖТЕ МЕ СМОТАНЯЦИ, АЗ СЪМ МНОГО КУУЛ И ВЕЛИК И УМЕН И КРАСИВ". Аз съм такъв какъвто съм, не се правя на нищо повече. Даже не харесвам такива хора. Относно екипа вече си намерих, но никога не са излишни хора, които си разбират от работата. Вие лаете, а аз хапя ;) Ами не ме дразниш, пробвай пак :D таман ме развесели :D :D :D И това, че си по-голям не те прави нищо повече от мен ;) Така, че ти ся ми се правиш ня какаъв. Ако имаш нещо съществено да пишеш тогава отговаряй в темата. Като толкова много искаш български уроци посочи ми кой уроци да сложа в сайта и ще го направя :)
Можеш да започнеш с този урок :)
Виж файлът 8887

Те уроците трябва ти да ги правиш, а не да копираш. И responsive web design знаеш ли изобщо какво е? :D Понеже дизайна ти въобще не е responsive.
@ediz кажи ми българската дума за "responsive"... "Отзивчив"? Според мен не е много правилно да се използва като става дума за неодушевени предмети (поне в моите представи не е правилно). А "обновление" е много приятна дума за разлика от ъпдейт, просто като прекарваш много време в английски сайтове и някой път бъркаш и не се сещаш за думата в българския език, а за тази в английския и...
Отзивчив е думата. То уж и роботите са неодушевени предмети, но "живеят", пък и Пинокио става одушевен. Това е много философска тема :wink: По-добре е да приемем, че аналог на responsive е отзивчив, за да не стане след 20 години "БРО, КОГА ТИ ГОННА ГО ТО ДА ДАСКАЛО?"
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Принципно си ти е доста големичка резолюцията :) Но аз лично от този шот нищо не мога да разбера - бая си го изрязал. Дай шот на целият браузер. При мен на тест на всичките резолюции излиза добре
Хич не е големичка, супер си. Ама ощипаната девица ме прати да си слагам шина на врата, вместо да си тества дизайна :D
Колко е responsive се вижда от скрина, който съм качил, а си направих труда да го видя и през някой и друг тул ...
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Иван Стоянов, за*би дизайна. Дай да видим по кои думи как се класира сайта ти? 8)
 
От: От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хич не е големичка, супер си. Ама ощипаната девица ме прати да си слагам шина на врата, вместо да си тества дизайна :D
Колко е responsive се вижда от скрина, който съм качил, а си направих труда да го видя и през някой и друг тул ...

Най-голямата която се ползва от юзерите :wink: Естествено не най-удобната, ама това от гъзария :D
Иначе къде ти е скрина, не виждам да си давал...или си с двата профила в момента?
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Сега ти видях скрина, верно си постнал. Ако е този itc2 то всичко е ОК като гледам. Другият остава неясен за мен къде го виждаш, на кой url. Струва ми се изрязан, но ако не е, то верно на 1920 има проблем
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

websupport, много си разсеян
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Възможно е... вчера съм дарявал половин литър кръв за един френд и сега ми е уеко замаяно :D Но обещавам до утре да да влеза в нормалната си форма :twisted:
Но иначе пак не ми стана ясно как е в действителност на 1920 :)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Сега ти видях скрина, верно си постнал. Ако е този itc2 то всичко е ОК като гледам. Другият остава неясен за мен къде го виждаш, на кой url. Струва ми се изрязан, но ако не е, то верно на 1920 има проблем
Е изрязал съм го по вертикал и посмален. А с тази дупка по средата и контента в дясно ми се изкриви врата, ама на някои така им харесва. Явно си го гледат на калкулатора :)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Така и аз съм с резолюция като твоята (1920х1080). Щом дизайнът е отзевчив значи под всички резолюции се разтяга по различен начин. Много ясно, че под голяма резолюция изглежда по-голям. Тестван е под всички резолюции и всичко си е нормално. Много ясно, че големият бокс ще падне под менюто, на монитори с по-малка резолюция (с по-малка ширина от 1280), след като е отзевчив. Вместо да спорим излишно може да помогнете с писане във форума, предлагане на уроци, които да добавя ;)
 
Последно редактирано:
От: От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Е изрязал съм го по вертикал и посмален. А с тази дупка по средата и контента в дясно ми се изкриви врата, ама на някои така им харесва. Явно си го гледат на калкулатора :)

154490_533795676719828_789509095_n.jpg**************
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Сайта е с нов дизайн, нов форум. Вече освен уроци, в сайта може да откриете и безплатни ресурси. :) www.itcommunity.eu
 

Горе