Въпросче за Test Order(CashBurners)

gangster

New Member
Направих си вчера един Test Order изпратиха ми писмо на mail-а който бях дал при поръчката, че са я записали обаче в статуса я няма:(Не трябва ли да я има и в статуса като неприета, отхвърлена или нещо такова?
 
Последно редактирано:
От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

И аз така знам ама не ми показваше нищо. Преди малко намерих какъв е проблема и сега всичко е ok:)
 
От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

незнам кога съм го бутнал ордера но преди време ми писаха от cashburners да си оправя ордера че съм имал две изгубени поръчки и веднага отреагираха браво
 
От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

Здравейте,

Видях темата и реших да питам и аз.
Необходимо ли е да правя тест ордер за кеш бърнърс и как точно става. Някъде коментар ли се пише към поръчката или...
 
Re: От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

Необходимо ли е да правя тест ордер за кеш бърнърс
Винаги е добре да се прави по един тест ордер на нови проекти.

Visa: 4111 1111 1111 1111 (ако има проблем пробвай без разстояния)
CVV2: 123
Всичко останало: TEST

Или просто можеш да погледнеш кода на order page-а. Най-горе трябва да намериш: <meta name="affiliate" content="твоетоID"> ;)
 
От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

Забелязах че като линкваш директно към order пейджа дори и с твоето ID(както при ГБ) не отчита поръчките, кликовете тук-там ги отчита но поръчките не.:(
 
Re: От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

Забелязах че като линкваш директно към order пейджа дори и с твоето ID(както при ГБ) не отчита поръчките, кликовете тук-там ги отчита но поръчките не.:(
Това как го провери, с test order ли?
 
От: Въпросче за Test Order(CashBurners)

Да. Дори пробвах на няколко продукта-не ми ги отчете. Когато се линква към хоума няма проблем:)
 

Горе