Въпрос за Адсенс - Пин Код

Synthetic

Active Member
Здрасти отново :)! Искам да ви попитам ,понеже отскоро имам акаунт в адсенс.Значи днес си отварям акаунта и виждам ,че ми е изписано ,че текущите разплащания са ми спряни и че на моя адрес гр,улица и т.н е изпратено писмо и до 3-6 седмици трябва да го получа.Вътре имало някав пин ,който аз трябва да въведа и да ми се release така да кажа плащанията ... Кажете ми така ли беше и с Вас в началото и разбрал ли съм правилно ? :?
 
Споко, всичко е наред. Пин кодът се праща като стигнеш $50, един вид верификейшън, че си реален човек :)
 
the_heaven каза:
Споко, всичко е наред. Пин кодът се праща като стигнеш $50, един вид верификейшън, че си реален човек :)

Да миси ,ама аз имам към 20 $ в акаунта си ??? Май май по-рано са ми пратили писмо :?
 
Synthetic каза:
the_heaven каза:
Споко, всичко е наред. Пин кодът се праща като стигнеш $50, един вид верификейшън, че си реален човек :)

Да миси ,ама аз имам към 20 $ в акаунта си ??? Май май по-рано са ми пратили писмо :?

пратили са ти го по рано защото по мои наблюдения това им е вече политиката :wink:
 
ха аз вече имам 50 долара и съм задържал плащанията щото искам да станат повече и още не съм получавал такъв ПИН
 
hh

iasen_h каза:
идва до 2 седмици и половина най късно след като си направил 50-така ;)

Аз имам 20 % пич така ,че вече минават 2 дни откакто са ми го пратили ... вече май не е когато направиш 50 $ ,а много по-малко :wink:
 
stankoff каза:
Аз направих $50 около 8ми този месец и тогава ми пратиха пин-а.
просто така е станало вече ги пращат почти веднага след регистрацията :wink:
 
stankoff каза:
In the past, our system would ask you to verify your information when your earnings reached $50. However, we've recently changed the threshold to $10.

Новина от днес.

Inside AdSense
ахам ясно , аз просто права 10 долара мн бързо явно и ми се сторило че веднага пращат :lol:
 

Горе