Въпрос за ФБ страница

devoid

Active Member
Здравейте , предстои ми да пусна нов сайт който ще се рекламира във ФБ . Въпросът ми е как кое е по добре да направя изцяло нова страница и пусна рекламите от там към сайта или да потърся по-добре за стара такава ?
 
Здравейте , предстои ми да пусна нов сайт който ще се рекламира във ФБ . Въпросът ми е как кое е по добре да направя изцяло нова страница и пусна рекламите от там към сайта или да потърся по-добре за стара такава ?
Стара, ако може да се смени името + реклама. Нова е тегава работа.
 
Стара, ако може да се смени името + реклама. Нова е тегава работа.
Така е. Аз само ще допълня, ако може тази стара да е със сходна или поне приближаваща се тематика, ще си супер. Започваш с висок старт. Новата - там е сериозно инвестиране, но няма как, ако искаш да позлваш.
 
Стара, ако може да се смени името + реклама. Нова е тегава работа.

За да се смени името мисля че трябваше да е под 200 харесвания нали така? И какво има впредвид от стара ? Колкото може по стара...
 
За да се смени името мисля че трябваше да е под 200 харесвания нали така? И какво има впредвид от стара ? Колкото може по стара...
Колкото по-стара и с много лайкове, толкова по-добре. Но си търсиш златната среда - не избирай група с 1000 лайка на тема отслабване или друга пред такава с 500 лайка, но близка до твоята сфера. Това е също важно при избора на такава група.
 
За да се смени името мисля че трябваше да е под 200 харесвания нали така? И какво има впредвид от стара ? Колкото може по стара...
Да е развита поне до някаква степен, примерно 5 к харесвания. Смяната на името може и с повече харесвания, но май трябва да си с хамериканско ИП :)
 
Да е развита поне до някаква степен, примерно 5 к харесвания. Смяната на името може и с повече харесвания, но май трябва да си с хамериканско ИП :)

Аз имам идеалната за това която е около 15к+ за козметика и е натрупана преди 7,8 години само чрез платена реклама където е и похарчено голяма сума пари за което. Обаче в случая незнам дали ще стане да се смени името иначе ако стане тук това ще е уникум, дали познавате човек сигурен който ще може да свърши тази работа, а не да експериментираме..
 
Благодаря много, а за IP то нищо не се казва явно не трябва да го сменям защото ми излезна това за смяна на името .. само не знам дали ако си сложа директно новото име без да го завъртам така няколко седмици както го описва в клипа ще стане... че няколко седмици ще ме забави много с проекта ако трябва да чакам така...
 
Също и категории , описание нещо снимки нищо не е споменато да се сменя макар че то трябва да е коренно различно незнам...
 
А за url то също гледах клип че се сменя и било много лесно но при мен не излиза , то трябва да е точно под името...
 
С Фейсбук нищо сигурно няма. Може и да стане, но по-голям шанс има да не стане :)

Направо не е за вярване . Смени се името на секундата остана ми само url то да сменя но не ми излиза то...
 
Направо не е за вярване . Смени се името на секундата остана ми само url то да сменя но не ми излиза то...
Остава да почерпиш :) урл се сменя най-лесно, ако е свободно.
 

Горе