Въпрос за два блога

joey

New Member
Здравейте, мисля да създам два блога в блогър един с мои рецепти като обхвана и здравословното хранене, а вторият ще бъде за домашните любимци пълна информация и помощ за стопаните. Интересува ме по какъв начин мога да печеля пари от тези два блога ? Като изключим google adsense, защото не виждам перспектива при тях. Блоговете, ще са на български език, ще има и за превод, но като цяло знаете колко добре превежда google. Ами това е като цяло... надявам се да ми помогнете или поне да ме насочите към правилното печелене на пари от интернет. Ориентирах се към тези две ниши, защото това е за което мога да пиша и то много.
 
От: Въпрос за два блога

Ти си отговори сам на въпроса-БГ блог!Нема пари в бг комерсиаален блог с малки изключения.
 
От: Въпрос за два блога

Със сигурност има афилейт програми, които предлагат продажбата на приспособления за отглеждането на домашни любимци.
Ето една афилейт програма свързана с това - http://www.pets-warehouse.com/affiliate.html
Не ти гарантирам, че плаща, но можеш да се разровиш в Гугъл и да разбереш.
 
От: Въпрос за два блога

за бг блог само адсенсе вади пари. Ако извадиш добър пр, може да продадеш и някой линк. Но не очаквай много
 
От: Въпрос за два блога

Значи за блогове на бг е много трудно да се изкарват пари. Ще помисля за блог на английски, а може и да си харесам някой продукт от moreniche. Четох днес някой беше дал идея да се пише повече информация в афлейт блог за даден проблем примерно за отслабване обхвата и правилно хранене, какви храни да се избягват при затлъстяване това до колко помага при продаването на един продукт ? Защото според мен донякъде се разсейва вниманието на купувача от продукта.
 
От: Въпрос за два блога

блог за weight loss? На английски? Това е егаси "тясната и неразработена" ниша :) .
 
От: Въпрос за два блога

Като каза ниша , че се сетих за филм който гледах скоро . У филма едни баби си бяха намерили ниша да продават употребявани бикини онлайн. Поръчки ... печалби .. като ги изловиха това им беше отговора : Еми намерихме си ниша. :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за два блога

Дай линк. Или заглавие поне.
 
От: Въпрос за два блога

Някакво криминале по телевизията беше, само заглавие мога да намеря евентуално, ако се върна малко назад .
 
От: Въпрос за два блога

Хм, помислих че е било нещо документално/образователно. Бабки, е-commerce и гащи - тва само по късната Холмарка може да са го пускали...
 

Горе