Въпрос за договора на ClickBank

OnlineMarketer

New Member
Здравейте !

След обстойно проучване на онлайн пазара, изградена стратегия и завършен уебсайт, се считах за готов да започна с афилиейт партньорската програма на "clickbank". Това, което ме спира сега пък е договорът, който всеки потребител сключва при регистрация. Въпреки че английският ми е на високо равнище, малко ме затрудняват правните термини в договора. Разбирам съдържанието в по - голямата му част, но не и изцяло. Отгоре на всичкото на няколко места в интернет срещнах мнения на доста хора решили да се откажат от "clickbank" заради новия им договор, но точно поради коя клауза никой не споменава :( Мен всъщо не ми звучи оптимистично като чета клаузите на договора. Навсякъде пише - "clickbank не носи отговорност за това, clickbank не носи отговорност за онова, Вие сте отговорни, Вие подлежите и т.н." Потърсих и други сайтове, но с тях се борави по - трудно, а и все пак четох и доста положителни мнения за "clickbank" и ми се ще да пробвам с тях.
Ще бъда страшно благодарен, ако се намери някой добър човек да ми разясни клаузите на договора, и най-вече какви са задълженията на лицето, регистриращо се за афилиейт програмата ? Ако някой е работил или работи с "clickbank"е добре дошъл да изкаже мнение, да даде препоръка или съвет :)
 

Горе