Въпрос за домейн org

Да 365 много ми допада и май ще се спра на него. Все пак да чуя всякакви ваши мнения, разсъждения и доводи. ТЕ категорично отпада, като вариант. Засега ORG остава като много краен вариант. Мисля да се спра на praznici365.com. Но какво ви е мнението за vippraznici.com?
 
Да 365 много ми допада и май ще се спра на него. Все пак да чуя всякакви ваши мнения, разсъждения и доводи. ТЕ категорично отпада, като вариант. Засега ORG остава много краен вариант. Мисля да се спра на praznici365.com. Но какво ви е мнението за vippraznici.com?
 
За много години! Желая здраве на всички. Днес купих домейна сложих му в края 365 както ми беше препоръчано и ми допадна. Темата вече не е актуална. Благодаря на всички, които ми писаха.
 
Дай да видим, ако не е неква тайна.
 
.com .net и .org са Динозавърските домейни, защо да не се клика на него, стига да няма лоша история домейнът.
 
Въпроса отдавна го реших. За да може домейна, който искам да е .com по предложение от тук добавих 365 според мен стана чудесно хем хубав домейн завършващ на .com хем леко различен от останалите. За .org не знам щом стои свободен толкова време явно не е за предпочитане може да е динозавърски но който е запознат мисли, че става въпрос за организация а сайта е на различна тематика.
 
Никой нормален потребител не гледа какъв е сайта (след като е търсил нещо в google). Ако си на първите 5-6 позиции, домейна не е от толкова значение..
 
Тогава
Никой нормален потребител не гледа какъв е сайта (след като е търсил нещо в google). Ако си на първите 5-6 позиции, домейна не е от толкова значение..
Тогава въпрос защо всеки търси хубав домейн а не слага това, което е останало свободно?
 
Тогава

Тогава въпрос защо всеки търси хубав домейн а не слага това, което е останало свободно?
То и маса народ търси супер-дупер дизайн и екстри за десктоп, вместо да си погледне аналитикса :D
 
ако блъскаш реклами във фейса и гугъл каквото и да е разширението на домейна е все тая
 
ако блъскаш реклами във фейса и гугъл каквото и да е разширението на домейна е все тая
Да прав си но все пак заради СЕО или дори заради случайно попадане на домейна при търсене според мен трябва да е насочен към темата на сайта. Ето ти един пример ти би ли разбрал за какво е сайта krokotak.com или да си измислим някоя дума само и само за да вземем домейн com. (извинявам се на автора не искам да го обидя).
 
от крокотак си разпечатвах картинки на малкия преди доста години, иначе и мен все ме питат защо съм възкресил домейна на десетина години от колкото да си взема нов
 
от крокотак си разпечатвах картинки на малкия преди доста години, иначе и мен все ме питат защо съм възкресил домейна на десетина години от колкото да си взема нов
Домейн с история е много по добре. Ако не е тайна кой е домейна?
 
домейна всъщност са поне 50+, последния в подписа е един от тях
 
Тогава

Тогава въпрос защо всеки търси хубав домейн а не слага това, което е останало свободно?
Търси за да се запомня лесно (името443213211.ком и името.ком се помнят по различен начин). От там нататък ако си на първо място на важните ти ключови думи, през оная работа ти е какъв ти е домейна. Ако ще да си с най-хипер-гига акия домейн на света, ако не си на първа страница в гоогъл, гълташ вода....
 

Горе