Въпрос за дупликат контент

bad_boy

Member
Значи имам сайт който е с уникално съдържание, ако направя блог със същото съдържание от сайта дали ще си пречат? Питам понеже на сайта неуспях да му докарам посетители и мисля поне на блога да пробвам.
 
bad_boy каза:
Значи имам сайт който е с уникално съдържание, ако направя блог със същото съдържание от сайта дали ще си пречат? Питам понеже на сайта неуспях да му докарам посетители и мисля поне на блога да пробвам.
Разликата между сайта ти и блога който ще пуснеш е че сайта ти сигурно не е направен SEO friendly. Оптимизирай малко кода. Виж тази статия:
Няколко трика при оптимизацията на уеб сайтове
Заключението е че няма смисъл да пускаш блог, а си оптимизирай кода на сайта. Разбира се трябва да приложиш и други сео техники :)
 
мерси за добрата статия. прочетох я и ми направи впечатление секцията дето се говори за използването на ДЖАВА. Аз имам едно меню на сайта , което е съм програмирал с помощта на ЦСС и ХТМЛ , но за коректното му визуализиране се наложи и да сложа 10 реда джава. Тази част с джавата е в НЕАД-а , това също ли е лошо или просто е важно джавата да не е в БОДИ-то....?
 
Разликата между сайта ти и блога който ще пуснеш е че сайта ти сигурно не е направен SEO friendly.
ами неразбирам чак толкова много, става въпрос за първия сайт в подписа ми. Стана три месеца си играя с тоя сайт и имам по 7-8 посетителя на ден, някой ако може да ми помогне малко как да докарам посетители, сайта ми ли не е наред нещо?
 
По мое мнение сео-то не е добро на саита.ти за коя дума искаш да се класираш в търсачките?Почваи да четеш за сео щото иначе няма да стане тук http://home-business-internet.net/search-engine-optimization/index.php има основни неща които поне тях трябва да направиш .после почваш да правиш линкове към твоя саит но наи напред си избери правилни думи за които имаш шанс да излезнеш нагоре че за laptop при 120,000,000 конкурентни саита скоро няма да стане
 

Горе