Въпрос за една функционалност в Wordpress!?

mnnedialkov

Member
Здравейте! :)
В един от сайтове си съм си направил прост навигейшън бар(предишна и следваща публикация), като това:
7281483W.png


A, дали може да изглежда по този начин:
7281485s.png


Мерси предварително! :)
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за една Wordpress функционалност!?

Напиши wordpress page navigation в Гугъл и ги почвай наред. Но първият резултат ще ти свърши идеална работа. Става въпрос за добавката WP-PageNavi « WordPress Plugins
 
От: Въпрос за една функционалност в Wordpress!?

Защо не ползваш някой готов плъгин?
 
От: Въпрос за една Wordpress функционалност!?

Напиши wordpress page navigation в Гугъл и ги почвай наред. Но първият резултат ще ти свърши идеална работа. Става въпрос за добавката WP-PageNavi « WordPress Plugins

Точно така, ще ти свърши перфектна работа
 
От: Въпрос за една функционалност в Wordpress!?

Напиши wordpress page navigation в Гугъл и ги почвай наред. Но първият резултат ще ти свърши идеална работа. Става въпрос за добавката WP-PageNavi « WordPress Plugins

Ще го пробвам ... :)

Защо не ползваш някой готов плъгин?
Всеки нов плъгин натоварва системата и се опитвам да избягвам инсталирането на каквито и да е плъгини!
 
От: Въпрос за една функционалност в Wordpress!?

Абе целта на тия плъгини не е толкова да ти натоварва системата, а да ти добави даден вид функционалност по правилният начин. Тези, които се поддържат постоянно, се модифицират постоянно, за да работят както трябва с обновените версии на WP. Допълнителният код в тях е по-скоро да ти добавят тази видима функционалност в админ панела като настройка, за да я манипулираш лесно откъм дизайн. Ако си го направиш сам, ти също ще трябва да си опишеш всички тези промени, което е трудоемко. Имам приятел, който го прави. Няма нито една активирана добавка и всичко си пише сам. Но си е работа, за да спестиш някой и друг сървърен потенциал.
 
От: Въпрос за една функционалност в Wordpress!?

Имам приятел, който го прави. Няма нито една активирана добавка и всичко си пише сам. Но си е работа, за да спестиш някой и друг сървърен потенциал.

Какво например си е написал сам? Плъгин за какво си е написал? Плъгини ли пише? Ако пише плъгини, то защо не модифицира готови, а пише от начало? Ако пише съвсем кратки и лесни, ок, ама иначе нещо ме съмнява. Или може би просто се упражнява да става все по-добър програмист човека? Я разкажи, покани го да се похвали д апокаже какво е написал, може да си намери клиенти тука или да дава частни уроци... аз имам един потенциален клиент за него, ако иска да дава частни уроци. клиента ми е преподавател по Информатика, иска някой да го учи да се справя с плъгините. Ако иска да го учи в скайп срещу заплащане естествено, да ми пише на имейла
Аз съм доста зает сега. Ако ти се справяш добре, може и ти да си му достатъчен, най-добре почни ти да го учиш, а после ако имаш нужда трябва да си готов приятеля ти да помага. Пиши ми и ти ако искаш.
 
От: От: Въпрос за една функционалност в Wordpress!?

Пише функционалности, които му трябват лично на него. Наумява си какво иска да се случва, при какви условия и т.н. и сам решава да напише нещо и да го интегрира, тъй като подобно нещо не съществува де факто като плъгин. Работи с публичния Codex на WP, така че когато имаш време, може да почетеш малко. Той е дизайнер, но се учи и да програмира. Съчетавайки различни умения постига много добри резултати откъм функционалност и бързодействие. В същото време извършва мониторинг и какво ли още не, което би трябвало да се извършва от различни хора.
Не желае да се регистрира в този форум, нито да си губи времето с нас. Избягва да работи с българи.
Какво например си е написал сам? Плъгин за какво си е написал? Плъгини ли пише? Ако пише плъгини, то защо не модифицира готови, а пише от начало? Ако пише съвсем кратки и лесни, ок, ама иначе нещо ме съмнява. Или може би просто се упражнява да става все по-добър програмист човека? Я разкажи, покани го да се похвали д апокаже какво е написал, може да си намери клиенти тука или да дава частни уроци... аз имам един потенциален клиент за него, ако иска да дава частни уроци. клиента ми е преподавател по Информатика, иска някой да го учи да се справя с плъгините. Ако иска да го учи в скайп срещу заплащане естествено, да ми пише на имейла
Аз съм доста зает сега. Ако ти се справяш добре, може и ти да си му достатъчен, най-добре почни ти да го учиш, а после ако имаш нужда трябва да си готов приятеля ти да помага. Пиши ми и ти ако искаш.
 

Горе