Въпрос за заключен БЛОГ ...

mnnedialkov

Member
Преди няколко седмици направих блог novinite24.org, който правеше по 80-90хил. посещения на ден, в който имаше реклами на адсенс ... Реших просто да тествам да видя какво ще стане, но почна да ми харесва, за сравнение с wordpress сайтовете(със собствен домейн и хостинг), защото не се кося с грешки по сайта или атаки, вируси и други, а и сайтът работеше много бързо(за разлика от wp сайтовете ми) и което пък е добре за рекламите!
Но в един ден просто ми го деактивираха под претекста, че е спам, а в него имаше само новинарски статии, клюки и т.н
Не ми е проблем, защото пазя съдържанието на сайта, но ме е яд за домейна, защото в момента е на 132-ро място в alexa за BG ...
Наистина ми е странно защо са го деактивирали, да не би да е заради това, че го ползвам за комерсиални цели?
И има ли начин да си върна домейна, купен от godaddy
 
не е заради комерсиални цели в блогър може, значи насочиси домейна от годедин към твой си хостинг сложи един урдпресс и xml експорт файла от блогър го импортираи през туулс на вп импортъра и след 15 минути ще имаш сайт

80-90 000 на денс са много как го разпространяваше ? фейсбук? пиши им на съпорта да ти го върнат но първото ще стане за 15 минути

ако си бил с копирано съдържание за това може да саго спрели ако са получили оплакване...
 
От: Re: Въпрос за заключен БЛОГ ...

не е заради комерсиални цели в блогър може, значи насочиси домейна от годедин към твой си хостинг сложи един урдпресс и xml експорт файла от блогър го импортираи през туулс на вп импортъра и след 15 минути ще имаш сайт

80-90 000 на денс са много как го разпространяваше ? фейсбук? пиши им на съпорта да ти го върнат но първото ще стане за 15 минути

ако си бил с копирано съдържание за това може да саго спрели ако са получили оплакване...
Посещенията идват от 400к фб страници ... Иначе статиите са от други новинарски сайтове, като след текста на статията, пиша кой я е писал ...
А как да влезна в профила си в godaddy, като нямам такъв ... покупката е станала през google!
Но когато закупих домейна, получих писмо с Domain registration confirmation:
111.PNG

... но когато всичко попълня коректно, ми изписа това :
222.PNG
И така го оставих .. и не мога да го управлявам, а според писмото, трябва да стане от тук: https://www.google.com/a/novinite24.org
 
тук вече не мога да помогна не съм взимал домейн така пиши им на гугъл да ти пратят домейна поне кода за домейна за да си го трансферираш

и / или да ти върнат сайта кажи че трафика ти е от фейсбук реклама не от спам :)

по скоро си мисля че ще го пуснат а сега е спрян от някой автоматичен алгоритъм (ако са получили оплакване за контента може и да си остане спрян)
 

Горе