Въпрос за нещо в блог.

Kalin Do

New Member
Здравейте Предприемачи и Предприемачки.Въпросът ми е във връзка с визуализирането на www(dot)k-do(dot)info/blog.Има проблеми под различни браузъри.След описването на проблема в един коментар от млад господин,от моя компютър всичко се размина с преинсталация на Firefox.Вчера забелязах че и с IE се наблюдава същият бъг.Елементите в сайта проявяват упорита самоинициатива...Моля,ако има някой с идея за противодействие на проблема,да удари едно рамо.А между другото,приемам и конструктивни критики по оформлението.Благодаря.
Много кофти нещо с тези 10 поста...
 
От: Въпрос за нещо в блог.

Аз виждам всичко ОК (с хром) къде е проблема?
 
От: Въпрос за нещо в блог.

Проблема започва с други браузъри.И аз използвам основно Chrome,когато забелязах проблема през Firefox,преинсталирах браузъра и всичко се оправи.След това забелязах че нещо не е наред и под IE.Може ли да се направи нещо,което да не задължава посетителите да минават през такива процедури за да виждат всичко както трябва да е?В смисъл,аз да задам някакви настройки по блога...и аз незнам какво трябва да е.
 
От: Въпрос за нещо в блог.

Ти ли си си писал темата ?
Много странно...
 
От: Въпрос за нещо в блог.

Можеше да споменеш кое точно не е у ред. На мен под ФФ, ИЕ8 и ИЕ8 в компатибилити режим ми се показва еднакво.
 
От: Въпрос за нещо в блог.

всичко е ок, ако изключим, че под футъра разните надписи са сбити вляво
Освен това,предполагам и че темата при теб е с две колонки,а би трябвало да е три...точно тук има някакъв проблем с който не съм въобще на ясно.
 

Горе