Въпрос за нов домейн

Moko

Well-Known Member
Харесал съм си няколко домейна и смятам да ги купя. Целта е продажба, нямам намерение да ги използвам, но имам един въпрос - трябва ли задължително да ги хостна някъде тия домейни или може GoDaddy (от тях ще ги купя) да ми ги хостнат да речем и да ги пусна за продан? Прочетох също нещо, че чак след 60тия ден от регистрацията могат да се продават домейните. Има ли такова нещо? Тука има една тема за продаване на домейни, ама в нея не пише нищо, тъй че... help? :}
 
От: Въпрос за нов домейн

GoDaddy предлагат паркиране и безплатен хостинг (с реклами). Не е необходимо да купуваш хостинг за да имаш и ползваш домейн.

Платения им хостинг вече втори път се скапва. Иначе с безплатния не съм забелязал проблем (може би защото почти не го наблюдавам).
 
От: Въпрос за нов домейн

Благодаря ;) А пък за паркинга се плаща по 4$ на месец :d

p.s
веднага след закупуването ли мога да продам домейна или трябва да чакам определено време? :}
 
От: Въпрос за нов домейн

Благодаря ;) А пък за паркинга се плаща по 4$ на месец :d
Иам и безплатен паркинг, за който не се плаща, но и не печелиш от него.

веднага след закупуването ли мога да продам домейна или трябва да чакам определено време? :}
Можеш, защото няма да се налага трансфер - купувачът (ако не е) ще стане клиент на татенцата. Забраната за 60 дни е трансфериране.
 

Горе