Въпрос за рекламен елемент в adsens

elflame

Well-Known Member
Имам въпрос в прикачения файл съм маркирал един елемент в сайта на olx това реклама от adsens ли е и ако как може да се направи такава. В друг сайт видях същото но линковете в рекламния елемент бяха от самия сайт /новини/ ?
google-ads.jpg
 
От: Въпрос за рекламен елемент в adsens

Определено е Adsense обаче май не всички издатели могат да слагат такива "къстъм" реклами. И на мен ми е интересно как може да се правят такива рекламни блокове.
 
От: Въпрос за рекламен елемент в adsens

Имам въпрос в прикачения файл съм маркирал един елемент в сайта на olx това реклама от adsens ли е и ако как може да се направи такава. В друг сайт видях същото но линковете в рекламния елемент бяха от самия сайт /новини/ ?
Виж файлът 13284
Това е за вип потребителите или както се водят.
 
От: Въпрос за рекламен елемент в adsens

1.Такъв потребител се става с трафик и други условия.
2. Не можеш да слагаш по 6 банера
3. Тази опция се нарича: „Съответстващо съдържание“
4. Одобряват отделно всеки сайт
5. Можеш да провериш в настройките на акаунта си в Адсенс: Настройки - Управление на сайта. Срещу сайта пише или "Готов" или "Не отговаря на условията"

Ето повече по темата: https://support.google.com/adsense/topic/6111161?hl=bg&ref_topic=1307438

За да отговаряте на условията, трябва да имате сайт, който отговаря на минималните ни изисквания за обем на трафика и брой уникални страници. Установили сме тези изисквания, за да се гарантира, че функцията „Съответстващо съдържание“ осигурява чудесна практическа работа за Вас и посетителите на сайта Ви. След като сайтът Ви бъде одобрен, ще имате достъп до функцията „Съответстващо съдържание“ в профила си в AdSense.
:beer:

И как се става такъв потребител?
 
От: Въпрос за рекламен елемент в adsens

някой имали идея колко е точно този трафик колко човека ти трябват средно на ден?
 
От: Въпрос за рекламен елемент в adsens

Над милион показвания месечно.
Също се гледа и количеството страници.
Но от този елемент не се печели директно.
Просто показва на потребителя какво би му хареасало, за да остане още в сайта.
 
От: От: Въпрос за рекламен елемент в adsens

Над милион показвания месечно.
Също се гледа и количеството страници.

sunstorm вече отговори - това не е рекламен елемент и тези изисквания които спомена, като примерно един милион месечни показвания са невалидни. Това е опция която се нарича: „Съответстващо съдържание“. Накратко казано - просто сайта трябва да е хубав, качествен (разбира се, според критериите на Гугъл).
 

Горе