Въпрос за релкамация

От: Въпрос за релкамация

Ти пък и линк към сайта им пльосна щото са много убави... Оправи го тва, що им правиш услуги?!
Тия пилета нямат реквизитите по ЗЕТ за онлайн магазин и даже не мисля, че едва ли ще му се наложи да споменава опаковки и чл55, предвид факта, че не са издали ф-ра и касов бон, а той има документ доказващ, че продажба има...

Поръчах не чак толкова скъп часовник като на колегата. Марката беше пиер карден, която също е внос на фирма жулиани но часовника не е закупен от техния сайт. При предварителния преглед се оказа, че каишката се търка в корпуса при захвата си и в следствие на което се беше олющила малко. Все пак заплатих часовника, но при носене и поглеждане на часа е много дразнещо това олющено петно. Още на същия ден на доставката се обадих и казах за проблема. Тъй като нямаше каишка за моя модел им върнах часовника, а те след 2 дена ми изпратиха същия. Явно това е било фабричен дефект някакъв.
Все пак има и бг сайтове, които си държат на честността и клиентите.
 
От: Въпрос за релкамация

Поръчах не чак толкова скъп часовник като на колегата. Марката беше пиер карден, която също е внос на фирма жулиани но часовника не е закупен от техния сайт. При предварителния преглед се оказа, че каишката се търка в корпуса при захвата си и в следствие на което се беше олющила малко. Все пак заплатих часовника, но при носене и поглеждане на часа е много дразнещо това олющено петно. Още на същия ден на доставката се обадих и казах за проблема. Тъй като нямаше каишка за моя модел им върнах часовника, а те след 2 дена ми изпратиха същия. Явно това е било фабричен дефект някакъв.
Все пак има и бг сайтове, които си държат на честността и клиентите.

Може, ама неиздаващите документ за продажба не са ми в този списък поне на мен...Да не говорим за суми от по 4тири цифри
 

Горе