Въпрос за сайт и домейн на руски

helf_php

Active Member
Значи въпроса е следния искам да преведа един сайт на руски като мисля да копирам цялото му съдържание с translatora на google. Като съдържанието е уникално.
Въпроса е следния ако ползвам домейн .com ще е проблем ли вместо .ru
и бг хостинг а не руски?
Това ще е проблем ли за класиране и ранкване в руското пространство и идеята с translateра като цяло.
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Това не е идея, а липсата на идея, въобще...
С жужъл транслатора можна толко отпиздаться !
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Ако имаш нужда от преводи от руски на български, може да ми пишеш.
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Това не е идея, а липсата на идея, въобще...
С жужъл транслатора можна толко отпиздаться !

Ам не е липса на идея за съжаление тва ми е идеята да пусна сайта и за руски за мен не е важно дали е преведено както трябва важното е да е на руски. ;)

@Daisy за сега няма как да плащам за статии защото става дума за към 150-180 поста със статии по 200-500 думи и няма да имам сметка.
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Разбирам. Ако занапред решиш нещо, на линия съм.
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Ам не е липса на идея за съжаление тва ми е идеята да пусна сайта и за руски за мен не е важно дали е преведено както трябва важното е да е на руски. ;)

SeoKungFu ти каза какъв ще е ефекта, пък вече ти си преценявай. А знаеш ли как се превежда на руски? Доколкото знам няма директен превод за руски, превежда се през английски. Т.е. първо се превежда от български на английски и после от английски на руски. И обратното. Всъщност това е за всеки един език. Вече ти си решаваш дали е качествено и дали си струва.
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Как да няма директен превод през translater-а въвеждам директно BG към RU
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Как да няма директен превод през translater-а въвеждам директно BG към RU

Добре .
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

На мен много ми е интересно каква е разликата от добре написано съдържание и от преведено с translate тези да нямат граматически ботове o_O
 
От: Въпрос за сайт и домейн на руски

Хелп магарето, аз мога да ти преведа текста бе бро, ама я ми кажи какво ще го правиш този контент:)
 

Горе