Въпрос за събмитване в директорий?

От: Въпрос за събмитване в директорий?

@strana нещо се оплиташ
4. Ако идеята ти е да се появява в топ 3, то ще трябва да блъскаш ръчно и в доста тематични каталози с pr4-6, като даваш сходни описания (не едни и същи) с упор на 3-4 ключови думи в тези описания, които се връзват със съдържанието на сайта ти (присъстват в статиите).
Тука твърдиш, че директориите са важни ако искаш да си в топ3.
 
От: Въпрос за събмитване в директорий?

Гледайте Friday Whiteboard не знам си коя част на Rand Fishki, говори за директорийте и моля ви СПРЕТЕ ДА ГИ БОГОТВОРИТЕ...

Ако искаш да си на първа позиция в гугъл, събмитни в 500 000 директорий, изгуби време, което можеш да изпълниш с много по полезни за SEO-то на сайта неща и накрая се окажи в сендбокса...

Колко от вас (не само в тази тема) които твърдят, че директориите са супер полезни реално са ги усетили по какъвто и да било начин ? Да ви кажа аз? 1 на 100.
Щото се напълни с деца тука, дето си мислят, че разбират от всичко и че откриват топлата вода (ама тва го правят само от Diplomat). И на въпросните деца когато им обясниш, че не са прави, те не възприемат...

Adobe, yahoo, microsoft, problogger, seomoz, seo book сигурно са се скъсали от събмит ? Даже според мен имат екип, който се занимава само с Directory Submission.

И не казвам, че не играят роля директорийте, но трябва да са нишови и качествени.

И накрая, но не напоследно място - извинявам се за грубия тон (на blinky, coolice и още 5-8 човека основно).
Към останалите - слезте на земята и спрете да се вмалоумявате. Ако потърсите ПОНЕ 1 ПЪТ, това което търсите, може и да спрете да задавате малоумни въпроси.

В крайна сметка целта на Google е да търсите в него, а не да се чудите как да се оптимизирате. Та вие не знаете как да пуснете сърч рикуест маа му стара....

И да знам, че поста е написан със страшно много грешки (от всякакво естество).
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за събмитване в директорий?

незнам дали дискусията важи за бг сайтове но птимерно поради липсата на директории съм го събмитнал в 5-6, а има около 40 уникални поста и на 4-5 ключови думи ми излиза на 1-2 страница кото е явно заради контента!
 
От: Въпрос за събмитване в директорий?

@strana нещо се оплиташ

Тука твърдиш, че директориите са важни ако искаш да си в топ3.

Не се оплитам, а ясно съм посочил, че това е следващ етап в развитието. Тъй като ми писна от юнака, дето се влачеше подире ми, то съм направил по-ясно описание на етапите ТУК, за да не се флъди по тема, от която някой може и да има полза, - който иска да си го прочете и да си направи съответните изводи.
 
От: От: Въпрос за събмитване в директорий?

незнам дали дискусията важи за бг сайтове но птимерно поради липсата на директории съм го събмитнал в 5-6, а има около 40 уникални поста и на 4-5 ключови думи ми излиза на 1-2 страница кото е явно заради контента!
излизаш за думи които никой не търси и имаш по не-повече от 2-3 посещения на ден ...
затова и излизаш без сео - никой не е имал интерес да излиза по тези думи ...
 
От: Въпрос за събмитване в директорий?

Повечето неща се верни, но никои не споменава нищо за реклама, най лесен начин да сте на първите места в гоогъл, платете си ;)
 
От: От: От: Въпрос за събмитване в директорий?

излизаш за думи които никой не търси и имаш по не-повече от 2-3 посещения на ден ...
затова и излизаш без сео - никой не е имал интерес да излиза по тези думи ...

ако днескашните 1200 посещения са 2-3 и думи, като нокия, ит новини и разни марки са думи които никой не търси..... добре :lol:
 

Горе