Въпрос за фацебоок

manq4et0

New Member
Искам да попитам кое е по-добре да създада и развия фацебоок страница или група смисъл ще я ползвам за реклама ...
Трябва ми за мен само ще е една темата на групата или страницата. Примерно да им пращам на цялата група съобщение или когато пиша да им излиза на стената за да го виждат ;)
 
От: Въпрос за фацебоок

В страницата мисля че не може да се пращат съобщения на феновете.
 
От: Въпрос за фацебоок

Пич направи си страница за целта която гониш ;) Админ съм на доста страници и групи, казвам ти от личен опит ;)
 
От: Въпрос за фацебоок

Препоръчвам ти страница. При страницата, когато публикуваш нещо се публикува в стените на почитателите в най-нови новини, а когато събере повече харесвания и коментари отива във водещи новини (стената, която като дадеш начало ти изписва какво правят приятелите ти). При групата нямам много опит и не знам за личните съобщения, но каквото публикуваш в група не се показва на стената на почитателите на групата.
 
От: Въпрос за фацебоок

Благодаря за информацията

Който владее създаването на групи , тяхното разпространение и набиране на фенове нека ми пише ЛС имам оферта за него.
Трябват ми хора от цял свят темата за темата ще се разберем ,а заплащането - естествено ,че ще има ,но не веднага сериозните хора които имат свободно време и могат да развият до голяма степен една страница да ми пишат ЛС ще им дам повече информация говоря за на 100 000 човека за около 1-2 месеца пак казвам МЕЖДУНАРОДНО !
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за фацебоок

Искам да попитам някои за съвет относно фейсбук.Които иска да ми помогне моля да ми пише на лично!
 
От: Re: От: Въпрос за фацебоок

Според мен риича на група във феиса е много по голям.Може да направиш група от типа add me fast.Малко е спамерска но с промотиране може да се развие много добре.
 

Горе