Въпрос за Adsence

traiki

Well-Known Member
Има акаунт в адеснес и одобрен сайт към него, но искам да си добавя реклами към още няколко - трябва ли да си правя нови акаунти за тях или мога да си създавам реклами през този акаунт и одобрения сайт към него и да ги наслагам в останалите?
 
От: Въпрос за Adsence

Можеш да си слагаш рекламите, в който сайт пожелаеш, но внимавай трябва да отговарят на условията за ползване. Също така има опция да разрешиш само на твоите сайтове да показват рекламите ти, тъй като някой тъпанар може да сложи кода ти в неподходящ сайт и да те баннат.
 
От: Въпрос за Adsence

От къде се маркира тази опция, че още ми е мъгла Адсенса.

Тази опция я има в настройките на акаунта в Адсенса, цъкаш, гледаш, намираш и правиш!
 
От: Въпрос за Adsence

мерси колега

но имах предвид линка за ключовите думи и по колко ще ми платят,ако кликнат
срт пер клик нещо от този род е
 
От: Въпрос за Adsence

мерси колега

но имах предвид линка за ключовите думи и по колко ще ми платят,ако кликнат
срт пер клик нещо от този род е
Ако прочетеш циата в моя пост, ще разбереш за кого е отговора :D
 
От: Въпрос за Adsence

Мерси и последен въпрос - трябва ли да правя нови кодове за всеки сайт или мога да си използвам едни и същи кодове за всички сайтове?
 
От: Въпрос за Adsence

намерих го
https://adwords.google.com/KeywordPlanner

мога да видя колко дава рекламодателя за клик в моята мила родина на думата стилус!

преди беше един зелен сайт сега е доста за вишисти, а не за трактористи!

stapka11.jpg

ето това ми трябва!
 
От: Въпрос за Adsence

Мерси и последен въпрос - трябва ли да правя нови кодове за всеки сайт или мога да си използвам едни и същи кодове за всички сайтове?

Ама верно, теб те мързи да прочетеш правилата на адсенс и чакаш всичко наготово. И този твой въпрос е обяснен в програмата! Отговорът ти е "Да"!
 
От: Въпрос за Adsence

Ама верно, теб те мързи да прочетеш правилата на адсенс и чакаш всичко наготово. И този твой въпрос е обяснен в програмата! Отговорът ти е "Да"!

аз мисля, че се ползват едни и същи кодове на различни сайтове, ако съм в грешка значи затова някои сайтове са ми блокирали адсенса

а отностно „Keyword Tool”
замества го новия Keyword Planner.
 
От: Въпрос за Adsence

Ама верно, теб те мързи да прочетеш правилата на адсенс и чакаш всичко наготово. И този твой въпрос е обяснен в програмата! Отговорът ти е "Да"!

Твоят отговор много "конкретен", като правилата на Адсенс...
 
От: Въпрос за Adsence

Твоят отговор много "конкретен", като правилата на Адсенс...

Твоите въпроси: "...трябва ли да правя нови кодове за всеки сайт или мога да си използвам едни и същи кодове за всички сайтове?"

Отговорът и на двата е един и същ: "Да"! Вече от теб си зависи какво ще предпочетеш да правиш!

Не стига, че ти помагат, ами и с претенции!
 
От: Въпрос за Adsence

Значи имам сайт обувка.ком и съм генерирал адсенс код за него.Мога ли да го ползвам за другия си сайт чистене.ком или трябва нов да генерирам със забрана другаде да се ползва.
 
От: Въпрос за Adsence

Значи имам сайт обувка.ком и съм генерирал адсенс код за него.Мога ли да го ползвам за другия си сайт чистене.ком или трябва нов да генерирам със забрана другаде да се ползва.

Не четеш ли какво отговорих на traiki? Можеш да ползваш 1 код на няколко твои сайта. Но също така можеш да генерираш отделен код за всеки твой сайт. Всичко си има своите предимства и недостатъци, ти си преценяваш за себе си кое какво да правиш.
 
От: Въпрос за Adsence

Не четеш ли какво отговорих на traiki? Можеш да ползваш 1 код на няколко твои сайта. Но също така можеш да генерираш отделен код за всеки твой сайт. Всичко си има своите предимства и недостатъци, ти си преценяваш за себе си кое какво да правиш.

аз те разбрах , но исках да затвърдя писаното от теб, защото спомена 2 варианта.ти кой ползваш?
 
От: Въпрос за Adsence

Генерирай различен код за всеки сайт, така ще разбираш от къде точно идва всеки един цент.

аз те разбрах , но исках да затвърдя писаното от теб, защото спомена 2 варианта.ти кой ползваш?
 
От: Въпрос за Adsence

Генерирай различен код за всеки сайт, така ще разбираш от къде точно идва всеки един цент.
Аз лично си правя за всеки сайт отделен код, освен това за всеки код си правя и custom channel, така освен от кой сайт колко пари ти идват имаш информация и как се разпределят приходите по банери.

Освен това имаш котрол върху цветовата гама на текстовите реклами (да още има и такива).
 
От: Въпрос за Adsence

@sunstorm @Torbalan Trolski мерси доста добре го написахте!

имам въпрос нов сайт - след колко време да му сложа адсенса?
Трябва ли да ме одобрят за този сайт, защото имам адсенс на други сайтове или не чакам да ме одобрят!
 

Горе