Въпрос за AdSense

Vesela_84

Member
Здравейте. И се извинявам ако я има темата някъде, защото не намерих отговор. Прочетох някои неща свързани с AdSense, но все още не са ми ясни доста работи.
Доколкото разбрах не може да има два акаунта от едно и също IP и на един същ адрес, въпреки че са на рзлични имена. Имам един AdSense акаунт създаден преди 2 години, който се ползва от друг сайт. Направих си втори сайт и реших да отворя нов AdSense акаунт, с друго име обаче на същия адрес. Уж регистрацията мина успешно и получих мейл с одобрение- "Молбата Ви премина проверката успешно. Сега трябва да създадете първия си рекламен елемент и да поставите рекламния код" Логвам се обратно в акаунта и вече 3 седмици ми излиза само това- "Прегледът на сайта Ви ще отнеме до 3 дни. Ще Ви изпратим имейл, когато приключи."
Има ли нещо общо с другия акаунт и да изтрия ли новия акаунт, да ползвам стария и за двата сайта.
Поздрави
 
Знам, че не му е тук мястото, но само да попитам. В стария акаунт, от настройки-моите сайтове, просто добавям новия домейн и после си генерирам нов код за рекламата ли. Не е необходима нова верификация на въпросния домейн?
 
Не е необходима никаква верификация. Правиш си рекламно каре , каквото ти е кеф и слагаш кода в новия сайт. Това е.
Ако новия сайт нещо не отговаря на правилата , адсенс ще ти пишат.
 

Горе