Въпрос за AdSense

cross

Well-Known Member
Привет!
Преди около половин година спрях да се занимавам за малко с Адсенс и съответно продадох наличните акаунти. Към момента, разбира се, са баннати. Какъв е вариантът ми за безопасно поддържане на нов акаунт? Създаване, купуване, или изобщо няма вариант при положение, че акаунтът не е ползван от мен в продължение на над 6месеца, но е ползван на основния ми компютър и с основния имейл?


Благодаря!
 
След толкова време мисля може да си направиш нов , но все пак виж с чисто нов мейл , който ползваш само за това.
 
След толкова време мисля може да си направиш нов , но все пак виж с чисто нов мейл , който ползваш само за това.
Да, но сутринта като си влязох да проверя пощата минах и през адсенс, съответно изписа, че е блокиран акаунтът. Няма ли да има проблем като всеки ден влизам в този имейл?
 
Ако адсенса е на чисто нов създаден мейл , едва ли ще има някакво значение , че влизаш и в старата си поща с деактивиран акаунт.
 
Пощата ти (с блокирания акаунт) да не е случайно gmail? Ако не е, то практически не могат да те хванат, че още използваш пощата в която ти е блокирания акаунт. Иначе google cookies могат да те издадат (като влизаш в новия adsense акаунт).
 
Пощата ти (с блокирания акаунт) да не е случайно gmail? Ако не е, то практически не могат да те хванат, че още използваш пощата в която ти е блокирания акаунт. Иначе google cookies могат да те издадат (като влизаш в новия adsense акаунт).
Gmail е, да....Затова питам дали да не потърся да купя от някого.

Става въпрос за десетина микронишови уебсайта ако има значение.
 
Дали има проблем не знам (не ги знам google какво следят), но закупуването няма да реши проблема.
Работата е там, че е възможно влизайки gmail, google да записва cookie към домейна "google.com" за да го разпознава. Ако забележиш gmail пощата пренасочва към google.com домейн. След това като влезеш в adsense акаунта, то ти пак ще си на google домейн и могат да засекат, че си влизал във въпросния gmail.
Ако ползваш друг браузър, тогава cookies ще са различни и няма как да са сигурни, че си ти. Могат да те заподозрат индиректно по IP адреса и съчетаването на активност (често след като влезеш в gmail почти веднага да влизаш в adsense), но не знам дали го правят.
 
Няма никакъв проблем, стига да не ти е бил потвърден стариа акаунт. Ако е потвърден с твои данни ще имаш проблем, иначе тях не ги бърка мейла
 
Няма никакъв проблем, стига да не ти е бил потвърден стариа акаунт. Ако е потвърден с твои данни ще имаш проблем, иначе тях не ги бърка мейла
На моя адрес е, но на фалшиви имена. До колкото знам Адсенс позволяват до 2 акаунта на адрес?
 
Вече има много теми във форума точно по този въпрос, потърси кой какво е писал, сещам се примерно, че в една абсолютно същата тема Шерифа беше написал подробно какво да смениш, за да имаш някакъв шанс Гугъл да не те хване отново и блокира, по спомени, нови: IP, компютър, браузър, рутер, мрежа, имена, адрес, имейл, телефон... може би имаше и още...
 
Вече има много теми във форума точно по този въпрос, потърси кой какво е писал, сещам се примерно, че в една абсолютно същата тема Шерифа беше написал подробно какво да смениш, за да имаш някакъв шанс Гугъл да не те хване отново и блокира, по спомени, нови: IP, компютър, браузър, рутер, мрежа, имена, адрес, имейл, телефон... може би имаше и още...
Пропусна и два чифта ръце за по-сигурно. Новата им капча вече се справя да определя дали я движи човек мишката, когато отбелязва кутийката "Не съм робот". По-нататък ще се научи и да разпознава кой точно я движи (това на теория е добре известна особеност). Друг е въпросът Google до къде биха стигнали, защото все пак и фалшивите профили им носят пари...
 
защото все пак и фалшивите профили им носят пари...

Така е, прав си, но все пак всичко си има цена... и те си имат някаква граница, до която те търпят и прекрачиш ли я - бан.
 

Горе