Въпрос за AdultFriendFinder?

eObiava.com

New Member
Здравейте, от скоро съм във форума, попрочетох разни неща и съм решил да опитам със aff. Та въпросът ми е, как да привлека трафик, по-скоро искам съвет дали да правя нов сайт, на каква тематика да е, и ако сайта е с фалшиво съдържание, примерно сайт за Адулт запознанства или клипчета, дали това ще ми привлече трафик към aff и дали е конвертируем този трафик?
 
От: Въпрос за AdultFriendFinder?

Какво точно те интересува? Можеш да направиш всичко което описа, само не ми стана ясно какво точно искаш да изградиш - сайт със съдържание на контент (текст и клипчета). Да ще превлече, WP блог сиситема с такъв плагин ще ти е доста удобна за целта, като към всеки клип прибавяш и някакво описание - твой коментар към клипа, съдържащ думичките за които искаш да се ранкнеш.;)

Ако имаш други по-конктетни въпроси - ще се радваме да ти помогнеме. Има афилиейти, които си изкарват не лоши пари от дейтинг програмите на FriendFinder-a.
;)

 
От: Въпрос за AdultFriendFinder?

Ще ти го пратят скоро:
when will i get paid?
gemisys, our third-party check vendor, will cut checks and mail them directly to you twice a month. Please refer to the "webmaster notes" section on your stats page for updates on your check processing status.

Thank you!
Моя съвет е да минеш на и-паспор. По-добре е като ликвидност. Този чек като пристигне, ще си го чакаш да се осребрява...;)
 

Горе