Въпрос за Bounce Rate

От: Въпрос за Bounce Rate

Явно новият дизайн не "грабва" потребителите и те не разглеждат други страници или просто не е достатъчно итоитивен. Не виждам защо търсиш вината в google при положение ,че става дума за "Степен на отпадане"
 
От: Въпрос за Bounce Rate

Да грешката е моя , обърках графиката.
 
От: Въпрос за Bounce Rate

Това възможно ли е само със смяната на дизайна или Гоогле се е*ава с мен.
Няма значение точно кой е сайта, мисля че отговорите Ви ще са от полза на всеки.

Да, не само, че е възможно, но и точно това се е случило според мен. Качественият дизайн се изплаща. Разбира се, това е мнение само относно този показател, който си показал, но са възможни и други причини, примерно - едновременно със смяна на дизайна да си предложил нещо ново, което на твоите посетители да им е в полза.
 
От: Въпрос за Bounce Rate

А върху прихида как се отрази?
 
От: Въпрос за Bounce Rate

Теоретично е възможно на старият дизайн да не е бил поставен правилно кода на Аналитикса и да не е отчитал посещенията на дадени страници.

Но по вероятно е да се дължи на смяната на дизайна един хубав бутон който подтиква хората да кликнат на него е достатъчен за тази промяна.
 
От: Въпрос за Bounce Rate

е щом баунс рейта е висок и посещения на човек скачат, виж справка приходната част и ще намериш отговор на въпорса си
 

Горе