Въпрос за epay.bg

mvmrik

Well-Known Member
В epay.bg може да се създаде бутон за плащане и чрез него да се получават пари в микросметката. Мен ме интересува дали може да се направи същото, но парите да се прехвърлят във фирмената ми сметка?
 
Mай не, но можеш от микросметката да си прехвърляш в сметката.
 
От: Въпрос за epay.bg

Писах им и на тях сега, да видим какво ще отговорят. На мен целта ми е да може да ми се плаща през epay.bg във фирмената сметка, а не само по банков път. Много фирми искат фактури и затова е най-добре ако парите влязат директно в сметката ми.
 
От: Въпрос за epay.bg

Отговориха ми че не може. Става само в микросметката. Добре, как тогава го правят фирмите това плащане по epay и издават фактура след това? Прехвърлят си парите в микросметката и пускат фактурата ли?
 
От: Въпрос за epay.bg

До колкото знам винаги минава през микросметка.
 
От: Въпрос за epay.bg

Ами малко глупаво ми се вижда във фирмена сметка да може да се плаща само по банков път.
 
От: Въпрос за epay.bg

Може и директно в сметка да влиза, но за целта трябва да се открие специална сметка.
Не мога да пусна линк, за това вижте подробностите в еPay -> Търговци -> Станете и вие търговец в ePay ->Разплащания по виртуален ПОС терминал
 
От: Въпрос за epay.bg

Ами аз на тях им писах и им казах че имам фирмена сметка, отговориха ми че не може.
 
От: Въпрос за epay.bg

Е това е друго нещо, така може и да стане. Незнам защо като ги питах ми отговориха че само в микросметка могат да се получават парите.
 

Горе