Въпрос за FB и снимки

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
може ли няккаси да споделя една снимка - не моя а в профила на един фр
като я споделя да се публикува в една друга група ?
не искам да я качвам на ново а само да я публикувам в групата
 
От: Въпрос за FB и снимки

Ами като копираш линка (от стената на твоя фр) към снимката в самата група няма ли да стане?
 
От: Въпрос за FB и снимки

ако не стане може ли да изтрия публикацията ? (не искам да пробвам без да е сигурно, че ще стане)
 
От: Въпрос за FB и снимки

Ами предполагам, че ще можеш да я изтриеш... както всяко едно мнение ако имаш права да постваш в групата би трябвало да имаш права и да махаш постове ;)
 
От: Въпрос за FB и снимки

става и с таг май май. ако се тагне групата върху въпросната снимка, може да отиде във вашето портфолио. аз имам такива много.
 
От: Въпрос за FB и снимки

за да не отварям нова тема ще питам отново тук:: как да видя първият пост в дадена група/страница или стена
например стена на човек от няколко години ще ми отнеме доста време до като стигна първият пост (като зареждам страниците една по една...)
 
От: Въпрос за FB и снимки

Ами мисля, че да .... можеш да си екстрактваш твоите публикации на стената. Ако е твоя страницата предполагам също може.
 
От: Въпрос за FB и снимки

а за чужди страници има ли начин да видя първата публиакция ?
 
От: Въпрос за FB и снимки

Доколкото знам ФБ не са предоставили такава възможност, засега. Скролване му е майката :)
 
От: Въпрос за FB и снимки

Сетих се. Ако си админ на страницата, превключи към новия вид (timeline) и така ще можеш да стигнеш бързо до началото :)
 
От: Въпрос за FB и снимки

Сетих се. Ако си админ на страницата, превключи към новия вид (timeline) и така ще можеш да стигнеш бързо до началото :)

дам, тогава лесно... но не съм админ
 
От: Въпрос за FB и снимки

дам, тогава лесно... но не съм админ

В такъв случай изчакай страницата да премине към timeline, най-късно на 30 март това ще стане, ако не ти е спешно :)) Освен, ако самата страница на премине по-рано.
 
От: Въпрос за FB и снимки

В такъв случай изчакай страницата да премине към timeline, най-късно на 30 март това ще стане, ако не ти е спешно :)) Освен, ако самата страница на премине по-рано.

така и ще взема да направя...
 

Горе