Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

matrixbglan

Active Member
Така ето го въпроса ми. Вчера си закупих 5 домейна от го дади на гореща оферта и понеже видях че мога да и спазаря най-евтиния гоудеди хоситнг за 3 месеца за 6$ реших да се хостна при дедито.
Така направих 5 различни хостинг акаунта на 1 хостинг план ето така.
Код:
domein1    Hosting - Grid - Economy - Linux - EU Region - Monthly (recurring) [главен акаунт]         
domein2     Economy Hosting - Linux (Free with Domain) [под акаунт1]         
domein3     Economy Hosting - Linux (Free with Domain) [под акаунт2]         
domein4     Economy Hosting - Linux (Free with Domain) [под акаунт3]    
domein5     Economy Hosting - Linux (Free with Domain) [под акаунт4]

Така инсталирах си на главния акаунт Wordpress от Godaddy--->Support&community--->Applications----->Godaddy hosting connections (add hundreds of Hosting apps for free)
Всичко тръгна перфектно докато не опитах да сложа по същия начин и Wordpress на домейн2 от подакаунт2........Излезе ми следното съобщение

Why you can't use WordPress on your hosting account:


Your installation of WordPress cannot be completed due to the following reasons:Hosting Connection cannot install WordPress on free hosting accounts. Why not upgrade your account or set it up manually?

Така сега вие кажете как да процедирам..
Why not upgrade your account or set it up manually?
С това какво имат предивд да си сетна Wordpress-a сам на моя комп и после да го кача ли какво ?

Кажете как да ползвам Уордпресс на всичките ми 5 домена при положение че съм закупил най евтиния хостинг план и имам 5 хостинг акаунта
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Трябва да го изтеглиш от wordpress.org и да го инсталираш на хостинга. Ще се наложи да прочетеш как става от официалния сайт wordpress.org или от някой друг сайт.

Накратко:

1) Теглиш го от wordpress.org
2) Създаваш нова база от данни и потребител (пише го в документацията на GoDaddy)
3) Качваш го на хостинга и го разархивираш в правилната директория (може и обратното - първо го разархивираш на своя компютър и после го качваш, обаче ще стане по-бавно).
4) Посещаваш сайта и следваш инструкциите.
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Благодаря ти много брат пак ми помагаш в екстремните ситуации :))) В момента ъплоадвам уърдпреса
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Друг проблем изникна обаче сега ... Понеже съм на на безплатенхостинг акаунт и ми излизат някакви гадни реклами на годеди и ми разтягат много лошо страницата има ли някакъв начин да ги махна ;(
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Добре де мамка му, що си мислиш че си взел изгоден хостинг само щото ти пише че е изгоден?
Виж цените на суперхостинг в момента и промоцията която тече с техните -55%. СуперПро пакета ти излиза 52.65лв на година, което е по малко от 5лв/месец.
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Абе брат взех 3 месеца за 6$..... и ми правят някав куркапан с тия реклами и се преебах..... Някой може ли да каже как да си инсталирам
на Главния Хостинг АКАУНТ в годеди 5различни домейна и да мога да им сложа WP и на петте >?
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Доколкото виждам от писанията ти, в този хостинг план си сложил един домейн, а останалите 4 са ти на безплатен хостинг (предполагам там са рекламите)
Много ме съмнява че за тези 6$ си взел хостинг акаунт с ограничение само за 1 домейн.
В суперхостинг един такъв пакет струва 20.25лв/година - 1.69лв/месец. Там можеш да сложиш 2 домейна и с един трик да превърнеш 9-те паркирани домейна в адд-он, т.е. 11 домейна за 1.69лв на месец.
Побързай преди да е изтекла промоцията и не мисли за глупости повече, като ти изтекат тези 3 месеца нали пак ще търсиш друг хостинг и пак ще инсталираш wp.
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Ънлимитед домейнс е няма ограничение обаче като сложа всикчите домеймо в 1главния хостинг акаунт и нещо няма как да стане :(
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Ънлимитед домейнс е няма ограничение обаче като сложа всикчите домеймо в 1главния хостинг акаунт и нещо няма как да стане :(
Що да няма, да не са паркирани?
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

Maй се водят паркирани незнам..Ама то така или иначе вече махнах гаднире годеди реклами верноч е като съм в контрол панела на Уърдпреса ми излизат някакви грешкки заради това че бърниках по кода ама мисля че всичко бачка що го де нормално..
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

domein1 Hosting - Grid - Economy - Linux - EU Region

след като си платил за това може да хостваш неограчен брой домейни без реклами

1. отиваш на products/web hosting отваряш LAUNCH името на основния ти домейн - domein1
2. отиваш на Settings > Domain Management
3. натискаш Add Domain

така се добавят нови домейни за хостване

какви са тези Free with Domain - тези ги изтрий
 
От: Въпрос за GoDaddy няколко хостинг акаунта+домейни на един Хостинг и WP

и като ги адна всичките домейни как да ги оправлявам всички излизат на едно място в роот папката на хостинга ---> /
 

Горе