Въпрос за google position checker script?

SmartBusiness

Active Member
Трябва ми скрипт с който да направя сайт, където юзърът да проверява позицията в google на определен сайт по определени ключови думи. Има ли добри готови такива, които мога да закупя? И навит ли е някой да направи такъв и за какви пари?
 
От: Въпрос за google position checker script?

Аз лично спрях проверката на позициите след като в една сериозна статия това бе посочен като един от факторите влияещи негативно. Мога да кажа че сайта си подобри класирането откакто спрях проверките.
 
От: Въпрос за google position checker script?

Аз лично спрях проверката на позициите след като в една сериозна статия това бе посочен като един от факторите влияещи негативно. Мога да кажа че сайта си подобри класирането откакто спрях проверките.

А какъв инструмент ползваше за проверките?
 
От: Въпрос за google position checker script?

Аз лично спрях проверката на позициите след като в една сериозна статия това бе посочен като един от факторите влияещи негативно. Мога да кажа че сайта си подобри класирането откакто спрях проверките.

А как разбра, че си е подобрил позициите след като си спрял да проверяваш?
 
От: Въпрос за google position checker script?

А как разбра, че си е подобрил позициите след като си спрял да проверяваш?

Ами и аз откак изтрих антивирусната програма вируси, троянци и кейлогъри нямам! :-o
 
От: Въпрос за google position checker script?

Аз лично спрях проверката на позициите след като в една сериозна статия това бе посочен като един от факторите влияещи негативно. Мога да кажа че сайта си подобри класирането откакто спрях проверките.

Това ме съмнява да е вярно... според мен няма как проверката да доведе до негативен резултат.
Сайта ти може да се е покачил прощо защото е минал предварителната проверка на google (sandbox).
Възможно е при едни супер специални условия да навреди проверката, но вероятността това да се случва клони към 0.
Кой инструмент все пак си използвал за проверката?
 
От: От: Въпрос за google position checker script?

Такъв скрипт показвам в моя блог, но той е JS:
http://internetbusiness.bg/webmastering/namerete-sajta-serp/

Мисля, че не точно това търсиш, но все пак може да ти даде идея как да го реализираш с друг скрипт (PHP например)... но принципа е същия.
 
От: Въпрос за google position checker script?

Ползвах няколко програми включително Advanced Ranking Position и приложението на разработчиците на SEO SpyGlass в момента не се сещам как беше точното име на софтуера. След това минах на скрито браузване през Опера и Хром.
Предположението че проверката влияе на класирането прочетох в следната статия http://www.websearchsocial.com/is-google-killing-seo-and-how-we-can-deal-with-a-post-search-world
Впечатли ме почти всичко в нея и е логично да предположа че автора споделя истината, независимо че не аргументира причините за твърдението че проверката действа негативно.
В момента проверявам позицията веднъж седмично само за една дума, през компютри до които имам дистанционен достъп.
 
От: Въпрос за google position checker script?

А защо не ползваш онлайн SERP тракинг като serpfox примерно :) Има безплатна версия, която ти позволява да следиш до 10 думи и графики и всичко си имат.

Ето тук може да се запишете за безплатен акаунт:

https://serpfox.com/signup

Няма нужда да се тревожиш за компютри и IP-та. И също така до 2 минути след добавянето на думите ти обновява класирането, а след това на всеки няколко часа.



Ползвах няколко програми включително Advanced Ranking Position и приложението на разработчиците на SEO SpyGlass в момента не се сещам как беше точното име на софтуера. След това минах на скрито браузване през Опера и Хром.
Предположението че проверката влияе на класирането прочетох в следната статия http://www.websearchsocial.com/is-google-killing-seo-and-how-we-can-deal-with-a-post-search-world
Впечатли ме почти всичко в нея и е логично да предположа че автора споделя истината, независимо че не аргументира причините за твърдението че проверката действа негативно.
В момента проверявам позицията веднъж седмично само за една дума, през компютри до които имам дистанционен достъп.
 

Горе