Въпрос за Pligg

три уши

New Member
Някой ще ми каже ли, как да направя заглавията на story-тата да препращат към блога, а не към вътрешна страница... както е при dao.bg или свежо, но и да е dofollow :oops:
 
От: Въпрос за Pligg

Имаше такава настройка в админ панела, не помня точно в кой раздел.
 
От: Въпрос за Pligg

До @три уши
Безплатен съвет : Не се занимавай с плиг ако ще правиш сериозен сайт.
По-голям shit от плига не бях виждал.
 
От: Въпрос за Pligg

Ами, всъщност избрах pligg, защото мислех, че е най-добрата система. Безплатна е, ъпдейтва се редовно, има форум, където отговарят на въпросите ти и помагат, доколкото могат. Плюс това, повечето социални мрежи са с плиг - свежо, дао, пинг и тн.
Какво би ми препоръчал?
 
От: От: Въпрос за Pligg

Ами, всъщност избрах pligg, защото мислех, че е най-добрата система. Безплатна е, ъпдейтва се редовно, има форум, където отговарят на въпросите ти и помагат, доколкото могат. Плюс това, повечето социални мрежи са с плиг - свежо, дао, пинг и тн.
Какво би ми препоръчал?


В момента борим един pligg, който напълно ни събаря един сървър... верно машинката е МНОГО слаба, ама до сега работеше перфектно. Та и аз подкрепям съвета на biks... не се занимавай с pligg...
 
От: Въпрос за Pligg

свежото Не е на плиг - пичовете са си го писали. Другите 2 са.

Ползвал съм няколко такива системки и изводa, който си направих е, че никога няма да ползвам готви такива. Ще давам да ми ги пишат.

Ако имаш хипер турбо сервер Плига ще ти върви. Иначе е БОЗА бясна.

Маааалко да вкараш трафик и не КЛЯКА, не ЛЯГА, а ПАДА !

На една от системите въртях към 10'000-12'000 униклни на ден и се огъваше. Плига при 1000 на ден ... майката на сървера и трябва да си преместиш адресната регистрация при хостинг провайдера :)

По-конкретно според това какво ще правиш. Можеш да ми пишеш на скайп: lex_biks
 

Горе