Въпрос за tags и seo

Twis7

Active Member
Здравейте. Инсталирах си компонент в блога за тагове в статиите. Обаче много не ми е ясно за тяхното предназначение в сеото.http://www.twis7.com/haker/skype-hack този адрес съм сложил няколко тага. По правилния начин ли са сложени ?Притесняваме ме урл-то което сочат.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за tags и seo

Етикетите (таговете) вършат много добра работа понякога.
Важното е като ги ползваш да не прекаляваш по 2-3 етикета на една статия - само най-важните думи.
Адреса който си дал не се отваря.
 
Дай им nofollow + noindex и няма да имаш проблем.
Nofollow- няма смисъл да им даваш линк джуис на тиа таг-страници
noindex- няма смисъл да се индексират 50 страници със същия контент (това е много по-лошо отколкото да копираш от друг сайт)

таговете са важни, но все пак ти си преценяваш как да ги настроиш :)
 
От: Re: Въпрос за tags и seo

Дай им nofollow + noindex и няма да имаш проблем.
Nofollow- няма смисъл да им даваш линк джуис на тиа таг-страници
noindex- няма смисъл да се индексират 50 страници със същия контент (това е много по-лошо отколкото да копираш от друг сайт)

таговете са важни, но все пак ти си преценяваш как да ги настроиш :)
Следователно това което съм направил само ме прецаква? А аз си мислех, че с тези тагове гугъл ще може да ме намира по повече заглавия.
 
не не, добре си направил, казах че са важни, само им сложи noindex nofollow :)

таговете се служат за - описване на съдържанието на пост/пейдж/боокмарк(и мн други) и намирането им при търсене(в твоя сайт, от търсещи машини,...)

макс 40 символа на таг и 4-6 тага при мене
 
От: Re: Въпрос за tags и seo

не не, добре си направил, казах че са важни, само им сложи noindex nofollow :)
таговете се служат за - описване на съдържанието на пост/пейдж/боокмарк(и мн други) и намирането им при търсене(в твоя сайт, от търсещи машини,...)
макс 40 символа на таг и 4-6 тага при мене

HaRRo, интересно ми е: къде ги четете тия глупости? Ако се правеше така и бях сложил "noindex nofollow" тогава това как щеше да стане. Или това?

Мога да ти дам няколко дестки такива примери. А може и да кажа как става номера ако кажеш че не си прав :)
 

Горе