Въпрос за whatsapp

testkiwi

Well-Known Member
Абе колеги, сега whatsapp-a е по-използван от скайпа, аз вече в скайп и не влизам от телефона. Обаче как мога да скрия това "last seen" че да мога хем да видя какво са ми писали, хем да се направя че ме няма и да не отговарям. Абе както може да се скрие човек във фейсбук, скайп и нявсякъде. Тва много гадно издава, също дали ако си спра нета на телефона това last seen ще се вижда при някого кога последно съм бил онлайн (това вече за следене ми е интересно ако не виждам на някого кога е бил последно онлайн, дали ме е блокирал, дали си е изключил телефона или дали не си е спрял нета/ползва телефон без нет примерно - нали не получавам дабъл чек, а само един, демек не се е скрил)

100% и на някой друг ще му е от полза, ама нямам два телефона с 2 нета за да проверя всеки от тия въпроси

aa да, за айфон става дума
 
От: Въпрос за whatsapp

Не ми се вярва, че е по-използван от скайп, а нали знаеш че е платен. За скриването мисля, че не може или поне не съм забелязала да има такава опция.
 
От: Въпрос за whatsapp

не е платен, безплатен си е, поне за сега де. знам ли.

с часовника каква е логиката, само ще ми се прецака часовника май

иначе някои гледам се крият, ама не знам как, щото и аз искам да се крия от една досадна, но да досаждам на една друга госпожица :D
 
От: Въпрос за whatsapp

не е платен, безплатен си е.

с часовника каква е логиката, само ще ми се прецака часовника май

иначе някои гледам се крият, ама не знам как, щото и аз искам да се крия от една досадна, но да досаждам на една друга госпожица :D

Платен е 99 цента на година. Виж си в опциите там ти пише до кога е. Аз на моя му платих за 1 та ми е до 2014.
 
От: Въпрос за whatsapp

не е платен, безплатен си е, поне за сега де. знам ли.

с часовника каква е логиката, само ще ми се прецака часовника май

иначе някои гледам се крият, ама не знам как, щото и аз искам да се крия от една досадна, но да досаждам на една друга госпожица :D

какво да ти се прецака часовника ? Това с airplane mode пробва ли го ?
 
От: Въпрос за whatsapp

ee 99 цента си е без пара за толкова чат. Иначе намерих в настройките message timestamp on/off ама да видим :)
 
От: Въпрос за whatsapp

Без пара, ама ако не го платиш ще спре да работи. Аз едва го платих, paypal нещо не ставаше, това на гугъл не ми приема картата, та преинсталирах с някаква друга версия, после през paypal, после пак официалната, докато успея да платя :) Даже не го и ползвам, повече ползвам viber.
 
От: Въпрос за whatsapp

Ползвам го от 2010 година. До сега не съм платил нищо. Бахти кефа, прецакал съм системата с 99 цента. Къде го виждате това за плащането, ако не е тайна?
 
От: Въпрос за whatsapp

Аз използвам BlackBerry и не съм виждал до сега такава опция, но със сигурност има няква цака.
Свалих го безплатно от официалният сайт! Иначе, пише че се плаща на година...
 
От: Въпрос за whatsapp

плаща се да ги еа затова не го ползвам няма се набутвам да харча пара за програма ако ще и турско да е
за телефон ако ме питате мене е най шукаритетно да си лафите на гугал талк там си бачка безотказно
 
От: Въпрос за whatsapp

Нов съм. Благодаря на отзовалите се :)
Може ли да ми кажете къде да намеря настойките на Whatsapp.
 
От: Въпрос за whatsapp

Ползвам го от 2010 година. До сега не съм платил нищо. Бахти кефа, прецакал съм системата с 99 цента.

И аз съм като теб :D и от други хора съм чувал че са си плащали ама не знам защо така :D
 

Горе