Въпрос за WP Advanced Excerpt

hatre

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ползвам този плъгин, но бутона виж повече се появява винаги, а аз искам ако го направя да пропуска по 100 думи и при публикациите които са по-малко от 100, бутона Виж още да се появява. Ако няма някакъв лесен и популярен начин да почна да го търся в кода. Виждал съм Joomla има същата функция но там бутона се появява само ако поста надхвърля посочения размер или има page break
 
От: Въпрос за WP Advanced Excerpt

Защо изобщо ти е добавката Оо? function.php на темата:

Код:
new_excerpt_length($length) { 
return 100;
}
add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length');

function new_excerpt_more($more) { 
return '…';
}
add_filter('excerpt_more', 'new_excerpt_more');
 
От: Въпрос за WP Advanced Excerpt

Сори но не зацепвам това как работи и какво прави. Добавката ми трябва защото без нея не ми излизат параграфите, youtobe клипове .. трябва някои тагове да не ги пропускам, а други да ги пропускам, Това твоето до колкото разбирам махам бутона на всички постове и пропуска само текст. Трябва ми да ползвам добавката Advanced Excerpt но някъде да сложа проверка, ако текста на текущия пост е по-малък от зададения, да не показва бутона, а на постовете които са с много текст да се показва
 
От: Въпрос за WP Advanced Excerpt

Аз също бих ти препоръчал да добавиш кода в functions.php на темата ти. Модулите и плъгините имат доста излишни неща, а и са трудни за персонализиране. А ако държиш да използваш този плъгин трябва да прегледаш файловете му и да намериш реда, който генерира excerpt и да го персонализираш.
 

Горе