Въпрос към Блинки и Куулайс :)

ilianskim

New Member
Колко човека банвате средно дневно?
И как реагирате на постоянните пререкания между съфорумците :)
От една страна е забавно за мен, но някой много се дразнят на офтопици и заяждания в техните теми. Аз лично слава богу не съм преживял да се заяждат с мен в темите ми. Може да съм щастливец или не знам.
От една страна оправдавам "заяждащите се" отвреме на време, защото има наистина "смотани" теми от типа търся 3-4 сео специалиста за 3-4 сайта :)
или някакви други, но се стърпявам и пиша какво би трябвало да пише като дава човек заявка или просто предлага нещо. Но има доста хора сред нас, които са си по-импулсивни и не търпят :)
От една страна понякога оффтопика спира измами и посочва разни неточности и е полезно за някого да не се набута.
От друга хора се дразнят, когато обявят нещо за продажба и темата им стане 20 страници оффтопик и ругатни :)
Тънка е границата и ми е чудно вие как се справяте.
В темата може да отговарят и други освен Куулайс и Блинки
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

Как мислиш - защо никой не се заяжда с теб ?
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

Гледам да опиша всичко в офертата и давам пояснения доколкото се сетя на момента :) предполагам затова не намирате какво да ме питате и ме подминавате :)
пък и съм приятел с Пламен(бгкулинар), а той пък тренира айкидо :) може за това да е.
Чак се стигна до там да плащаме за критика :)
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

Какъв колан има в айкидото бгкулинар? Аз имам зелен :p
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

Нямам идея какъв е :) а и сега не мога да го питам на кулинарно състезание е в Добрич :) Не се състезава, а само яде, пие и гледа :)
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

Гледам да опиша всичко в офертата и давам пояснения доколкото се сетя на момента :) предполагам затова не намирате какво да ме питате и ме подминавате :)
пък и съм приятел с Пламен(бгкулинар), а той пък тренира айкидо :) може за това да е.
Чак се стигна до там да плащаме за критика :)


Ами така е ако намеря нещо в темите ти да ме дразни - ще си кажа
ама има толкова дебилски теми че понякога имам огромно желание да ги подмина но не успявам ..
ама пък ако всички теми бяха у ред и нямаше панаири нямаше да ни е интересно да сме тук :)


п.п. той не е ли на 50 години бре :)
какъв шанс има трениращ 50 годишен срещу нетрениращ двуметров 120 килограмов, тип багерист, тренирал 8 години мортал комбат - текен 3 и стреет файтър ?
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

ХАХАХ Пламен ще се зарадва на П.П той не е ли на 50 :) аз му казах, че трябва да си направим един сайт - третавъзраст.ком ,а той не :)
 
От: От: От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

Е явно си виждал друг човек, тъй като потвърждавам за Радев, че са му такива периметрите:)

Говориш за него се едно че е компютър :lol:

При нас ина само кунг фу

Нямам колан :D
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

178 някъде, 70 кг, тренирам винг чун :) Елате ми повече :d
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

винг минг конг фу жиу жицу...
ПРЕД ВИНКЕЛА ВСИЧКИ СА РАВНИ - БОЛЯРСКА МЪДРОСТ !
:) НЯМА 120 НЯМА 130
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

пък и съм приятел с Пламен(бгкулинар), а той пък тренира айкидо :) може за това да е.
Точно затова е!
a045.gif
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

ПРЕД ВИНКЕЛА ВСИЧКИ СА РАВНИ - БОЛЯРСКА МЪДРОСТ !
чувал съм го това доста пъти, но сега се смях на глас :)
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

винг минг конг фу жиу жицу...
ПРЕД ВИНКЕЛА ВСИЧКИ СА РАВНИ - БОЛЯРСКА МЪДРОСТ !

:D:D:D
Епа аз съм 190 епа съм 100 кила.Епа съм тренирал в Добрич и мога да кажа,че е пълно с цигански махали(така да го кажа).
Ама наистина пред винкела всички са равни.:D
 
От: Въпрос към Блинки и Куулайс :)

темата за какво беше, тука се почна аз имам черен колан , аз имам лилава превръзка , аз съм 200 кила с 3 крака и помощни колелца , един трепе с винкели други тренира по циганските махали...
 

Горе