Въпрос към първа кредитна/дебитна карта и пейпал

bhopz

Active Member
Здравейте! Имам събрани пари в пейпал, но не съм добавил карта към профила си, защото нямам и не знам от коя банка да си направя и как стоят нещата като цяло с картите. Какви са таксите за visa, това би трябвало да ми го кажат в самата банка,а въпросът ми е Вие с коя банка работите и доволни ли сте? Също каква е разликата в дебитна и кредитна карта? :)
 
От: Въпрос към първа кредитна/дебитна карта и пейпал

Надявам се, че НЕ се очаква с няколко изречения да ти смелим информация, която има у форума от години и се дискутира почти ежедневно? И то от подфорум Банки - Банкови Карти.

Мога да дам насоки. Отваряне на темите отгоре надолу Sticky ones и започване на четене на информациите по тях поне до 20-тата тема. Гарантирано ще намериш отговори на въпросите, които през тези 4г. и 11 месеца си пропуснал. Тъкмо ще наваксаш с допълнителна знания, прочетени и изнамерени в тези (20) теми.
 
От: Въпрос към първа кредитна/дебитна карта и пейпал

Разгледай всички банкови оферти, може да има моментни промоции
 
От: Въпрос към първа кредитна/дебитна карта и пейпал

Кредитната карта е инструмент, който ти позволява да изтеглиш пари под формата на кредит до предварително одобрен лимит.
Дебитната - теглиш само това, което ти или някой друг (работодател например) е превел там и е вече налично.

Ако не знаеш каква е разликата, моя съвет е да не взимаш Кредитна карта.
Вземи си ДЕБИТНА карта Виза Електрон или Мастър кард. Виж просто при коя таксите са ти по изгодни.
 

Горе