Въпрос относно Дропшипинг

PetkoIvanov

New Member
Здравейте!
Отскоро разбрах за метода ,,дропшипинг" и искам да попитам като за начало как е най - добре да се започне - с български доставчици и продажби в България или с световни доставчици като Амазон, Алиекспрес примерно и световни доставки?
Благодаря предварително :)
 
Здрасти, ако си новобранец в тази насока, пробвай първо на БГ пазара, паралелно с това може да се ограмотяваш за ибей и амазон.
Макар че нямат нищо общо като пазарен дял това да продваш в БГ спрямо Европа, Америка ...
 
Съгласен съм с колегата, пробвай първо в БГ, дори да не направиш милиони, ще натрупаш ценен опит, който ще ти бъде полезен в бъдеще ако решиш да предприемеш нещо по-сериозно.

Хвърли един поглед тук - https://www.marketking.bg/kak-da-startirash-dropshipping-biznes/ , има доста добри попадения и насоки.
 
Изчел съм почти всичко за дропшипинг каквото пише и съм готов да започна, имам идеи и насоки как да ги реализирам, но все още търся БГ доставчик..
Ако някой знае някой голям БГ доставчик с голямо разнообразие нека сподели :)
 
Изчел съм почти всичко за дропшипинг каквото пише и съм готов да започна, имам идеи и насоки как да ги реализирам, но все още търся БГ доставчик..
Ако някой знае някой голям БГ доставчик с голямо разнообразие нека сподели :)

Ако търсиш техника мога да те свържа с приятел който има разнообразие от чисто нова стока намираща се в БГ,става дума за телевизори,видео карти,процесори рам памети.
 
Ако търсиш техника мога да те свържа с приятел който има разнообразие от чисто нова стока намираща се в БГ,става дума за телевизори,видео карти,процесори рам памети.
Сайт има ли да го разгледам ?
 

Горе