Въпрос относно блог

Здравейте,аз съм начинаещ блогър,но имах малък късмет с блогът ми и успях да събера малък брой посещаемост на сайта.
Смятам да регистрирам Домейн но се чудя дали да регистрирам само Домейн или да си купя цял хостинг пакет?
Какво ще ми препоръчате (извинявам се за невежеството си но съм нов затова )
Благодаря ви

Айде наздраве ! ;):beer:
 
От: Въпрос относно блог

ако говориш за блогър, хостинг не ти трябва. можеш да си вземеш само домейн
 
От: Въпрос относно блог

Да за блогър говоря,но чух че триели блога без причина вярно ли е?

А от коя компания е най добре да си закупя домейн
 
От: Въпрос относно блог

Да за блогър говоря,но чух че триели блога без причина вярно ли е?

А от коя компания е най добре да си закупя домейн


1. Вярно е. По цял ден се чудят какво да правят и трият блогове ей така за кеф.

За да се изтрие нещо - има причина. Защото триенето хаби време освен всички останали негативи, които генерира от потребители.

Ако няма за какво да те трият - действай смело и умело.

2. Зависи от това с какво ще купуваш (карта, Paypal etc.), дали ще нацелиш промоция и за колко години.
 
От: Въпрос относно блог

има си опция директно през блогър да си вземеш домейн. Работят с няколко компании мисля, най-често те натрисат на GoDaddy. Цената е около $12.00 за година, което изобщо не е много.
 
От: Въпрос относно блог

Попринцип мога и с Paypal и с Карта за предпочитане е Paypal защото имам няколко заделени в Paypal.
Да ви питам, след като свързах акаунт на Google Adsense с моя блог и позволих рекламите и автоматично се показаха няколко реклами.
Това рекламите към моя акаунт ли са или някакви от темплейта
 
Последно редактирано:
От: Въпрос относно блог

Ти си ги пуснал от панела.
 
От: Въпрос относно блог

има си опция директно през блогър да си вземеш домейн. Работят с няколко компании мисля, най-често те натрисат на GoDaddy. Цената е около $12.00 за година, което изобщо не е много.

При GoDaddy винаги има купони. Най-много за $8 долара си е взел .ком домейн. А до $12 долара ще си вземе домейн с прайвъси.
 
От: Въпрос относно блог

има си опция директно през блогър да си вземеш домейн. Работят с няколко компании мисля, най-често те натрисат на GoDaddy. Цената е около $12.00 за година, което изобщо не е много.
И защо трябва през Блогър да си купува домейн? Нямаме ли български фирми за целта? Или те предлагат некачествени домейни?!
Да има човек поне триста домейна - да им търси ниска цена на поддръжка го разбирам. Но за няколко домейна, при годишна икономия по долар-два-три...? Такава икономия е майка на мизерията и сиромашията. Такова мислене рефлектира върху целия бизнес. Опрат ли нещата до дилемата няколко долара повече или по-малко на година, пиши го бегало!
Ето от тук можеш да купиш домейн и хостинг с много добро качество. :|
 
От: От: Въпрос относно блог

не съм казал, че през блогър трябва да си купува домейн, просто го споменавам като опция (понеже процедурата е супер опростена) и казвам колко ще му струва. Какъв е проблема?! И тука изобщо не става въпрос за хостинг
 
От: Въпрос относно блог

А относно въпроса за рекламите,като натиснах да се показват реклами в Блога ми и свързах моя Адсенс акаунт с блога и започнаха автоматично да се показват реклами.
искам да ви питам това рекламите от моя адсенсе акаунт ли са или са някакви от самият блог
 
От: Въпрос относно блог

От твоя акаунт са.
 
От: Въпрос относно блог

@pisara - мерси приятел!


А за да не "оспамвам" форума с нови теми ще ви попитам тук да ми препоръчате някаква affilate програма подходяща за геймърски блог ;)!
 
От: Въпрос относно блог

Здравейте,аз съм начинаещ блогър,но имах малък късмет с блогът ми и успях да събера малък брой посещаемост на сайта.
Смятам да регистрирам Домейн но се чудя дали да регистрирам само Домейн или да си купя цял хостинг пакет?
Какво ще ми препоръчате (извинявам се за невежеството си но съм нов затова )
Благодаря ви

Айде наздраве ! ;):beer:

Вземи си хостинг и домейн. Най-евтиния бг хостинг е към 2.50лв и се плаща с SMS, а за година излиза 12-13лв. За блог става.

Ще знаеш, че си е твой и никой не може да ти "пее"! Няма да се налага да се съобразяваш с Гугъл и ограничението им само за адсенс реклама. :)
 
От: Въпрос относно блог

Ако прехвърля блога на друг хост темплейта няма ли да се развали като той е правен за блогър
 
От: Въпрос относно блог

Няма, ти сменяш хоста, а не платформата.
 
От: Въпрос относно блог

Няма, ти сменяш хоста, а не платформата.

Точно платформата си сменя. Минава от блогър на уърдпрес.
 
От: Въпрос относно блог

Точно платформата си сменя. Минава от блогър на уърдпрес.

:roll: Май не съм чела квото трябва.
 

Горе