Въпрос относно домейни ?

iasen_h

Member
Искам да попитам ако си взема домейн .com .net там и имам сайт в awarspace.com или host-bg.info мога ли да ползвам домейна да го пренасоча към сайта ми нали да отваря сайтовете ми в awardspace да речем ако е ? Щот ми казаха доомейните само към ip можели да се пренасочват ?

И кажете от къде мога да си купя host за сайта ама на добра цена и да е добър така нали не 5 лв на месец 2 лв :p там кажете някой сайтове
 
iasen_h каза:
Искам да попитам ако си взема домейн .com .net там и имам сайт в awarspace.com или host-bg.info мога ли да ползвам домейна да го пренасоча към сайта ми нали да отваря сайтовете ми в awardspace да речем ако е ? Щот ми казаха доомейните само към ip можели да се пренасочват ?

И кажете от къде мога да си купя host за сайта ама на добра цена и да е добър така нали не 5 лв на месец 2 лв :p там кажете някой сайтове
За домейна да можеш а пък хостинг icq.bg
 
От ICQ.bg хостинг не купувай. Препоръчвам ти или ниската тарифа на ICN.bg, или тази на DXBG.com. Причината е че ползвам и двете и съм доволен от тях.

За Awardspace можеш да насочиш домейн, а за Host-bg.info не съм сигурен. Защо не ги питаш във форумите им?
 
iasen_h каза:
Защоо да не взимам ot icq.bg
Мислиш ли, че можеш да получиш качествен хостинг от фирма (?), която използва безплатен темплейт и предлага цени под лев/месец? :roll:

Освен това, коя респектираща себе си хостинг компания използва Exchange.bg в сайта си?!
 

Горе