Въпрос относно достъп до създаване на нови теми в другите раздели от форума

Borislav B.

Member
Здравейте на всички,
както може би ви подсказва заглавието, имам въпрос свързан с привилегиите за създаване на нова тема в другите раздели от форума.

Накратко - искам да създам нова тема в раздел freelancers с цел презентиране на услугите, които предлагам, но поради някаква причина нямам активен бутон за създаване на нова тема. Грешката, която ми дава е "You have insufficient privileges to post here".

Въпросът ми е, понеже помня че навремето, за да публикуваш в определени раздели се иска да си регистрирал акаунта си от преди 3-4 месеца, да имаш определен брой съобщения и т.н. Тук на същия принцип ли е или има някакви други изисквания?

Ако някой е по-запознат от мен, ще се радвам да каже какви са изискванията, както и към кого да се обърна в случай, че се окаже някакъв бъг.

Благодаря и ви желая лека вечер.
 
Доколкото се сещам, трябва да имаш някаква бройка постове + регистрация от някакво време. Мисля си, че беше 10 бройката на постовете, а времето навярно го покриваш.
Имаше някъде тема с тия неща във форума.

Напиши още 1-2 смислени поста по други теми и опитай отново. :)
 
Благодаря за отговора!

Ще върна отзив дали това е бил проблема след като натрупам повече публикации във форума. :)

Поздрави и хубав ден
 
Привет!

Благодаря за изчерпателния отговор и отделеното внимание! Ще прегледам прикачените линкове.

Поздрави и хубав ден
 

Горе