Въпрос относно интериорни врати

От: Въпрос относно интериорни врати

"3D панти за врата" - Само регулиращи панти много лесно се монтират и след монтажа на крилото лесно се регулира . Ако са от реномирана марка са много здрави, такива са италианските, а китайските и турските които се внасят са боклуци. Може би им казват 3D защото крилото може да се регулира по три оси.
 
От: Въпрос относно интериорни врати

"Аре бегай бе!" ... циментово блокче. Чувство за хумор с червени репутации за десерт, а? На мен що ми даде зелена? Щото искаше да дадеш червена и усети, че си в грешка? Аз чувството за хумор си го имам, ама на теб ти е непонятна тая материя. Аре да не се правиш вече на интересен, явен си на всички. Ходи на някакви курсове по социално поведение или нещо такова... после се върни и ела да разговаряш с останалите хора. В момента не ти се отдава.
Преведи някой текст и не се нерви, моля ти се.


ЧАКАЙ ДА ТИ ПОМОГНА , ЧЕ ДА НЕ БИ ДА НЕ ТИ ПЛАТЯТ ХОНОРАРА:







ИНТЕРИОРНИ ВРАТИ
ВЪНШНИ ВРАТИ
ВЪТРЕШНИ ВРАТИ
ВРАТИ ЗА КОНЮШНИ
ОБЛИЦОВАНИ ВРАТИ
ДЪРВЕНИ ВРАТИ
МЕТАЛНИ ВРАТИ
ИНТЕРЕСНИ ВРАТИ
НОВИ ВРАТИ
ЕВТИНИ ВРАТИ
ВРАТИ СОФИЯ
ВРАТИ БУРГАС
ВРАТИ ПЛОВДИВ
ВРАТИ ВАРНА
 
Последно редактирано:
От: Въпрос относно интериорни врати

Remind-4e, поне да беше сложил линк от тези фрази!Знаем колко си ларж, добронамерен и толерантен....Ако всички имаха твоето чувство за хумор, светът щеше да е едно по-добро място! :lol:
 
От: Въпрос относно интериорни врати

Remind-4e, поне да беше сложил линк от тези фрази!Знаем колко си ларж, добронамерен и толерантен....Ако всички имаха твоето чувство за хумор, светът щеше да е едно по-добро място! :lol:

Остави го, той се препоти да пише тая сутрин в хиляда теми, щото му дадох една червена репутация. :)
 
От: Въпрос относно интериорни врати

Остави го, той се препоти да пише тая сутрин в хиляда теми, щото му дадох една червена репутация. :)
Все едно на Майка Тереза да дадеш червена репутация...Засрами се! :p
Бих ти дал зелен реп, но току що ми дадоха червено без да разбера защо!Uphero , нещо не си съгласен с мен ли?
 
Последно редактирано:

Горе