Въпрос относно пари изкарани от афилиейт на букмейкъри и казина

nadalbg

New Member
Здравейте, надявам се да съм олучил точния subforum.
Наскоро започнах да изкарвам солидни суми от рекламиране на казина и букмейкъри. Трябва ли да регистрирам фирма и съответно ако го направя как ще доказвам откъде идат парите ми. Все пак преди да ги изтегля те ми ги пращат на сметката в самия букмейкър, на практика след като получа парите в банковата си сметка не може да се каже дали са спечелени с игра в сайта или са от реклама.

Бих искал от следващата година да узаконя всичко понеже досега получавах незначителни суми, но напоследък ми вървят сайтовете. Всяка информация ще ми е полезна, свързана с темата.
 
От: Въпрос относно пари изкарани от афилиейт на букмейкъри и казина

Попринцип щом ти плащат си длъжен да плащаш данаци на парите, друг е въпроса че зависи колко пари получваш ако са малко нема смисал от фирма щото ше си губиш доста време и разходи, счетоводител,ддс регистрация ,реигстрация на фирмата,издаване и събиране на фактури и тн..
Ако праиш примерно над $ХХ,ХХХ на година и смяташ да развивазш тоя твой бизнес е хубаво да си направиш фирма.Най добре се посъветвай със някой добър счетоводител..
 
От: Въпрос относно пари изкарани от афилиейт на букмейкъри и казина

Сложи си поне 500 лева режийни разхпди месечно за поддръжката на фирмата и смятай има ли смисъл
 

Горе