Въпрос относно позиция на сайта ми

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

Днес отворих аналитикса и що да видя само 30 човека трафик към сайта ми. До вчера всичко беше ок и не съм падал под 250 посещения.

3-4 месеца сайта се класираше на 1-рва страница на 1 позиция по 4 ключови думи, сега по същите ключови думи съм на втора страница долните позиции.
На какво се дължи това ... Панда ли или е просто някакъв Google dance?

Моля помогнете!
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

Има накакъв ъпдейт. Не мисля, че е денс. Трудно може да се каже в момента какво е.

Изчакай няколко дни.
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

При мен стана много по-зле. От 2-ра страница, изобщо сайта изчезна от резултатите, без да имам никакво съобщение от google web master tools-а. Това стана преди 2 дни. Още чакам да видя какво ще стане, но ми е много странно.
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

Интересното при мен, е че почти нямам лоши линкове макар и да се сещам къде може да е проблема (много анкори по разни профили и форум подписи. Май този сайт ще го ползвам за сателит, защото като гледам колко е трудно да се върна в играта просто не си заслужава.
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

И аз нямам съобщение от google web master tools, старите стаии от блога ми си седят на позициите, на които бяха преди, но новите от няколко дни насам ги няма в серпа. Дава ги, като индексирани, коато търся Site:domain.com, но в серп ги няма по нито една дума. Дори при търсене на заглавието в "_" ги няма. Излиза резултат от една блог класация, която дърпа RSS от блога. Някой има ли идея как да постъпя в тоя сллучай. Не бих казал, че имам спам линкове или каквото и да било.
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

Аз път получих съобщение на 2 Януари

This message is not indicative of any problem in your site. It is simply to inform you that the number of clicks that one of your pages receives has increased recently. If you have just added new content, this may indicate that it has become more popular on Google. The number of clicks that your site receives from Google can change from day to day for a variety of factors, including automatic algorithm updates. :beer:
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

Днес направих пак опит с търсенето и гледам, че започнаха да се показват постепенно резултати от блога ми. Явно продължжават да си играят. Ще почакам няколко дни и ще видим какво ще излезе.
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

Не мога да си го обясня, когато сайта ми беше на 1 месец стигнах на 5-та страница и пак изчезна изведнъж. След това се нормализира и стигнах до 2-ра страница на 3-тия месец и хоп пак изчезна ? Защо, какво греша ? Не ми пращат съобщения.
 
От: Въпрос относно позиция на сайта ми

Здравейте,

Днес отворих аналитикса и що да видя само 30 човека трафик към сайта ми. До вчера всичко беше ок и не съм падал под 250 посещения.

3-4 месеца сайта се класираше на 1-рва страница на 1 позиция по 4 ключови думи, сега по същите ключови думи съм на втора страница долните позиции.
На какво се дължи това ... Панда ли или е просто някакъв Google dance?

Моля помогнете!

При мен стана така същото на 20-ти декември - 6-7 месеца на първо място по 3 трудни думи, и изведнъж минус 2, т.е.на 3-то място и по трите...от 20 дек. до сега доста работа свърших по сайта като линкбилдинг, и он, и офф, и каквото се сетиш - не е мръднал - стои си на 3-то място все още и по трите му думи...ако нещо се поразмърда, ще пиша тук, дано да ти помогне с нещо поста ми...
 

Горе