Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

chelsea6

Member
Здравейте колеги,

Пиша ви с един въпрос. Някой от вас има ли идея как мога да потвърдя акаунта си в Google Adsense след като бе изхвърлено*(от съседите) писмото с ПИН кода, което пратиха до адреса ми. Така не успях да въведа ПИН-а и акаунта ми е още не потвърден...
 
От: Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

Поискай ново писмо и го чакай. Може да искаш до 3 пъти мисля...
 
От: Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

Можеш ли да ми кажеш как става това, тъй като не виждам такава опция.
 
От: Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

Прочети внимателно цялата статия: https://support.google.com/adsense/answer/1348257?hl=bg

Иначе това ти трябва на теб :
Как да заявите нов ПИН
Ако не сте получили своя ПИН или той е бил изгубен, можете да заявите два допълнителни ПИН кода. За да сме сигурни, че има достатъчно време да пристигне при Вас, е необходимо да изчакате четири седмици от последното изпращане на ПИН, преди да заявите нов.

Преди да заявите нов ПИН, уверете се, че пощенският Ви адрес за получаване на плащания е правилен.
Вижте инструкции
За да заявите нов ПИН:

Влезте в профила си.
Кликнете върху иконата на зъбно колело и изберете Настройки.
В страничната лента кликнете върху Информация за профила.
Кликнете върху връзката Потвърждаване на адреса.
Кликнете върху Заявяване на нов ПИН в долната част на страницата.
След това ще Ви изпратим по пощата нов ПИН на адреса, посочен в профила Ви. Ако преди това пристигне оригиналният ПИН, можете да използвате него. Заместващите ПИН кодове са просто дубликати на оригиналния.
 
От: Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

Благодаря! Ще изчакам срока.
 
От: Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

Ако си сигурен , че писмото е скъсано или загубено не чакай. Искай 2рия си пин , след това чакаш 4 седмици , ако не дойде искаш последния пин. Все един от 2та ще пристигне.
 
От: Въпрос относно потвърждаване на акаунт в Adsense

Първо си оправи пощенската кутия, така че да не могат съседите да ровят вътре и да ти хвърлят пощата. Ако това не помогне - премести се да живееш другаде, където съседите ти няма да ти крадат пощата и да я хвърлят (щом правят това, вероятно правят и други глупости).

Друг вариант – може да наемеш пощенска кутия. Или да ползваш кутията на някой познат (за който си сигурен, че няма да забрави и да изхвърли писмото). След това мисля, че може да си редактираш адреса в профила.
 

Горе