Въпрос относно разширенията към домейна

erotic

New Member
Въпросът ми е следният,в онлайн магазин,имам различни категории,примерно едната е анцузи,когато щракна на тази категория,ако домейна ми е спортни-дрехи.ком ми илиза спортни-дрехи.ком/категория4304930.html И искам да не излиза /категория4304930 ами /анцузи.Ако това стане би ли променило поне с малко класирането на думата анцузи в гугъл.И втория ми въпрос ако това е така и искам да го направя,някакви идеи как да стане.Използвам cs cart,и имаше опция да инсталирам някаква добавка към CS CART "SEO"
След като го направих съответно абсолютно всички продукти спряха да ми излизат със толкова мн цифри и думи,а само с имената на продуктите.Но това не се случи със категорийте в сайта.След което намерих едно място в контрол панела където пишеше seo rules,и когато щракна на него ми излиза"replace for" и "name" ,тогава предположих,че на replace for,трябва да напиша примерно /43004930.html както ми излиза в действителност а на name да напиша това което искам да ми излиза към домейна.Пробвах няколко пъти но нямаше резултат.След което четох из някакви форуми към техния сайт за моят проблем,но не намерих конкретни отговори,а нямам достъп до форума им за да им обесня какво искам да направя.
 

Горе