Въпрос относно форумите ?

Та въпросите ми са следните - може ли да ми кажете къде ще е най-удачно да хостна даден форум и какъв план ще ми препоръчате.Също така може ли да ми кажете програми, които сте тествали и плащат на 1000 импресии, ако може чрез пейпал :) Форумът няма да го правя аз, но в общи линии потребителите няма да цъкат по реклами, затова това с импресиите е по-добрия вариант.Моля споделете мнение :wink:
 
От: Въпрос относно форумите ?

форума може да си го хостнете на някой хостинг

с план според финансите

от 5 години поне не съм виждал някой да плаща на импресии
(с Opera с 10 отворени таб-а секи като рефрешва през 10 сек, за половин час ще станат повече от 1000 импресии, докато си пия бирата некъде)
 
За българският или чуждият пазар

1. Директна реклама - стига да си намериш рекламодатели ( трудна задача дори за развит независим сайт в бг)

2. Адсенс

3. друга система на кликове

Нали не си се отказал да развиваш афилиейт сайта си ? просто не става бързо трябва работа
 
От: Въпрос относно форумите ?

ако няма да ви цъкат рекламите
директаната реклама, да
и такава свързана със тематиката на форума

ама иначе нищо конкретно не казваш... може би е тайна ама кво да ти кажем..
 
От: Re: Въпрос относно форумите ?

За българският или чуждият пазар

1. Директна реклама - стига да си намериш рекламодатели ( трудна задача дори за развит независим сайт в бг)

2. Адсенс

3. друга система на кликове

Нали не си се отказал да развиваш афилиейт сайта си ? просто не става бързо трябва работа

Форумът не е мой, а сайта имах много работа около кандидатстудентски изпити в последно време и не съм го пипал.Идеята на форума ще е да си влизат 200-300 човека, които се знаят.Идеята беше хем да влизат във форума хем да можем да припечелваме и някой друг лев.Мислех, че ще стане номера с импресиите, но явно съм грешал, а ако сложа адсенс си мисля, че просто ще им писне да кликват, тъй като потребителите ще се повтарят :wink:
 
От: Въпрос относно форумите ?

Е добре де, ако е специфичен форум за нещо, предлагайте специфична директна реклама.. Развиите го и пуснете оферти в бранша. 200-300 не са малко. Рекламодателя няма нужда да знае, че всички се познават, нали така ;)

С адсенса по добре недей, че вероятността после да ви резнат акаунта исичко да отиде на вятъра е голяма.
 
От: Въпрос относно форумите ?

http://fininfo.org/publisher_en.php

Ето те плащат за импресии но цените са доста ниски. 50 цента на 1000 уникални нещо такова се връзва.
 

Горе