Въпрос относно AdSense и рекламния код

unisx

New Member
Здравейте получих писмо от AdSense, след като подадох молба за реклами в блога ми. В него се казва, че профилът ми не е напълно удобрен и бля бля бля. Въпросът ми е трябва ли сега да внедря рекламния код на страницата си ? И ще нещо, в кода за внедряването на рекламния код в блогър има следния ред: google_add_client=ca-pub-xxxxxxxxxxxxxxxxxxx" . Трябва да заменя "хххххххххххххх" с идентификационния номер на клинета даден ми от Google AdSense ли?
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Не ми стана ясно - последно одобрен или не е профила ти?
И какъв код ще внедряваш, ако не е?
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Здравейте получих писмо от AdSense, след като подадох молба за реклами в блога ми. В него се казва, че профилът ми не е напълно удобрен и бля бля бля. Въпросът ми е трябва ли сега да внедря рекламния код на страницата си ? И ще нещо, в кода за внедряването на рекламния код в блогър има следния ред: google_add_client=ca-pub-xxxxxxxxxxxxxxxxxxx" . Трябва да заменя "хххххххххххххх" с идентификационния номер на клинета даден ми от Google AdSense ли?

Честно казано и аз не разбрах, последно одобрен ли си, или не. В blogger ли искаш да го внедряваш? Ако е за там защо не ползваш готовите добавки, които ти предлага блогър? Ако искаш да внедряваш кода в кода на темплейта, за да излиза в статиите е друго. И накрая, да на мястото на хххххххххххххх трябва да попълниш идентификационния си номер.
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Това е писмото



"Добре дошли в AdSense!

Приключихме частичното разглеждане на молбата Ви. Въпреки това няма да започнете да виждате реално показващи се реклами на moqtblog.com, докато не завършим напълно проверката на сайта Ви. Вместо това ще виждате само празни реклами, които се сливат с фона му. След като приключим проверката, молбата Ви ще бъде окончателно одобрена или не. При одобрение ще започнете да виждате реално показващи се реклами.

Щом на сайта Ви започнат да се показват реклами, профилът Ви ще е обект на постоянен контрол за спазване на правилата ни. Ако бъдат установени каквито и да е нарушения на правилата, показването на реклами на страниците Ви може да бъде спряно или одобрението на профила Ви да бъде оттеглено. Ако в даден момент не виждате реклами, препоръчваме да влезете в профила си в AdSense и да разгледате внимателно сигналите, които може да се показват.

За да проследявате ефективността на новите реклами от Google, които показвате, и да получите достъп до още функции на AdSense, влезте в профила си в програмата на адрес http://www.google.com/adsense. Уверете се, че използвате имейл адреса и паролата, които сте посочили в молбата си. Ако сте забравили паролата си, посетете..........................

За помощ при първите стъпки, моля, посетете Академията на AdSense на адрес http://support.google.com/adsense/bi...cs&tab=1187443.


ВАЖНИ ЗАБЕЛЕЖКИ:

* За да завърши проверката, на страниците Ви трябва да бъде внедрен рекламният код. Моля, обърнете се към партньора за хостинг, чрез когото сте се регистрирали, за да проверите дали е необходимо да внедрите кода – някои партньори го внедряват вместо Вас, при други може да се наложи Вие да активирате тази опция.

* Времето, което отнема проверката, зависи от това, колко трафик получава съдържанието Ви. Тя ще продължи само ако страниците Ви получават импресии.

* Моля, не кликвайте върху рекламите, когато започнат да се показват на сайта Ви, дори и с цел да ги изпробвате – това не е разрешено от програмните правила на AdSense: https://www.google.com/adsense/policies.



Ако имате още въпроси, можете да намерите отговори в нашия Помощен център на адрес http://support.google.com/adsense/ или в блога на AdSense на адрес http://adsense.blogspot.com. Освен това можете да публикувате въпросите си в Помощния форум на AdSense на адрес http://www.google.com/support/forum/p/AdSense."
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Трябва да генерираш рекламни формати. Това става по следния начин:
1)Влизаш в профила си
2)Моите реклами
3)Нов рекламен елемент
4)Попълчваш данните
5)Даваш "Запазване и получаване на код"
6)Кода които ще ти даде ще го сложиш там където искаш да се показват рекламите, можеш до 3 банера на страница

Ако има нещо друго питай :)
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Благодаря. Със сигурност ще излезе нещо за питане :)
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Изпълних стъпките. Сега какво следва? Очаквам адсенс да ми пратят имейл дали са ме одобрили напълно? И нормално ли е рекламините полета да са празни?
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Сега какво следва? Очаквам адсенс да ми пратят имейл дали са ме одобрили напълно?

Абе ти още ли продължаваш да задаваш тъпи въпроси? Абсолютно всичко което питаш го има записано в техните правила. Какво, мързи те да прочетеш? Колегите които по-горе ти отговарят, от къде мислиш, че знаят? Прочели са правилата и са направили това, което пише и това, което съветват и нямат проблеми! Ако чакаш всичко наготово - нищо няма да направиш, защото най-малкото, винаги може да се появи някой некомпетентен и да те обърка с грешен съвет и да прецакаш всичко. Пише си го ясно, достатъчно е да прочетеш и да изпълниш стъпка по стъпка това, което пишат и ще си добре!
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Хаха аз съм трикратен световен шампион по задаване на тъпи въпроси, признавам :)
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Изпълних стъпките. Сега какво следва? Очаквам адсенс да ми пратят имейл дали са ме одобрили напълно? И нормално ли е рекламините полета да са празни?

Ще седят бели докато не ги одобрят, когато видиш реклами в тях ще значи, че си одобрен. Не знам дали пращат пак мейл, когато ги одобрят.
 
От: Въпрос относно AdSense и рекламния код

Имам проблем .
Кандидаствах в Адсенс и получих писмо че съм одобрен частично и че трябва да сложа рекламия код в сайта ми,но когато вляза в адсенс профила ми излиза следният надпис:

An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started.
Какво правим? :)
 

Горе