Въпрос относно Adsense - Western Union

nutrim

Member
Случвало ли ви се е досега да ви издадат грешен MTCN номер, и когато отидете в гише на Western Union да ви кажат, че кода е несъществуващ, няма такъв превод. И какво правите в такива ситуации. Писах и, но съм малко скептичен, защото техния съпорт е ужасен. Какво бихте ме посъветвали ?
 
От: Въпрос относно Adsense - Western Union

Със сигурност ако не си получиш парите до XX дни можеш да изискаш ново плащане. Има го из хелпа им някъде. Това е малко старо, но сигурно е валидно - пише 35 дни:

Payments must be picked up within 35 days of issuance or they will expire. If this happens, a payment hold will be placed on your AdSense account and the payment will be credited back to your account.
 
От: Въпрос относно Adsense - Western Union

Със сигурност ако не си получиш парите до XX дни можеш да изискаш ново плащане. Има го из хелпа им някъде. Това е малко старо, но сигурно е валидно - пише 35 дни:

Да и аз го намерих това, че до 35 дни ако не си поискам парите, се зареждат отново по сметка, но в случея, като кода е коректен и не мога да ги поискам как се процедира? За първи път ми се случва нещо такова. Писах и насъпорта но ще видим дали ще ми отговорят, защото не винаги са ми отговаряли :)
 

Горе